کتاب مدارات کاربردی تابلو برق

کتاب مدارات کاربردی تابلو برق

خیلی از افراد تصور می کنند که مدارات در زمینه تابلو برق و یا حتی برق کشی ساختمان ساده و مشخص هستند، در صورتی که اگر تخصصی به این موضوع نگاه کنید به تعداد زیادی مدار متنوع برخواهید خورد که در نوع خود و از دید کاربردی بسیار خاص هستند.

در کتاب مدارات کاربردی تابلو برق برای شما عزیزان حدود 34 مدار به همراه توضیحات قرار داده شده است که تعداد زیادی از آنها در ساختمان ها استفاده می شوند.

در ادامه بخوانید  آموزش نقشه خوانی تابلوهای برق صنعتی LV و MV زیمنس

شاید به صورت خاص نتوان نام کتاب را بروی این مجموعه قرار داد ولی مطالب ارزشمندی گردآوری شده است که متاسفانه نام تهیه کننده این مجموعه مشخص نمی باشد.

چرا وب سایت PowerEn اخیرا در زمینه ساختمان های مسکونی مطالب خاص منتشر می کند؟

دقت داشته باشید که در سال های اخیر ساختمان های مسکونی یکی از منابع بسیار خوب برای کسب درآمد در زمینه برق خواهند بود و از این پس شاهد حضور خانه های هوشمند در کشور خواهیم بود که این خانه ها با توجه به دانش پایه تکنسین ها امکان راه اندازی به صوت حرفه ای را ندارند و باید حتما در کنار آنها یک مهندس برق حضور داشته باشد و یا خود تکنسین مربوطه دانش تخصصی خود را به روز نگه دارد و در این زمینه به مطالعه بپردازد.

با توجه به این مسائل؛ اطلاع رسانی و گسترش دانش در این زمینه را شروع کرده ایم به امید کسب موفقیت شما عزیزان در این حوزه خاص.

 

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب مدارات کاربردی تابلو برق  | با حجم 7 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب مدارات کاربردی تابلو برق
4.5 (90%) 2 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر