کتاب سیستم های غیر خطی – حسن خلیل

کتاب سیستم های غیر خطی – حسین خلیل

درس سیستم های غیر خطی یکی از پایه ای ترین دروس رشته مهندسی برق می باشد. مفاهیم مطرح شده در این درس در درک و فهم سایر مفاهیم و موضوعات مربوطه به این رشته ها بسیار مهم است.

اگر چه کتاب های زیادی در زمینه سیستم های غیر خطی نوشته شده است لیکن دکتر حسن خلیل از استادان بنام مهندسی سیستم و کنترل کتابی را به رشته تحریر در آورده که در قیاس با بسیاری از کتاب های موجود در این زمینه اثری ممتاز محسوب می شود. ویژگی مهم کتاب کنترل غیر خطی دکتر خلیل این است که در آن سعی شده است مطالب کاملا در خور فهم دانشجو عنوان شود و تا حد ممکن از پیچیده گویی پرهیز شود. بیان بی تکلف، قدرت استدلال، مثال های متعدد و تمرین های فراوان سبب شده تا خواننده بتواند به آرامی مفاهیم یکی از اصلی ترین مباحث دانش مهندسی کنترل را فرا گیرد.

در ادامه بخوانید  کتاب پایداری و کنترل سیستم های قدرت

کتاب کنترل غیر خطی خلیل جلد دوم (طراحی و کنترل)

کتاب سیستم غیر خطی خلیل در دو جلد ترجمه شده است به این صورت که ۹ فصل اول در جلد اول (تحلیل) و پنج فصل آخر (۹ تا ۱۳) در جلد دوم (طراحی و کنترل) قرار دارد.

جزوه کنترل غیر خطی

جزوه سیستم های غیر خطی دکتر حسن خلیل نیز به همراه کتاب ایشان جهت درک بهتر موضوع برای شما عزیزان درنظر گرفته شده است.

در پایان می توانید کتاب سیستم های غیر خطی جلد اول تالیف حسن خلیل (زبان فارسی) ترجمه غلامعلی منتظر که حاوی 552 صفحه بوده و همچنین نسخه اصلی کتاب به زبان انگلیسی به همراه حل المسائل (241 صفحه) آن را دانلود نمایید.

 

دانلود کتاب سیستم های غیرخطی حسن خلیل – جلد اول – فارسی | با حجم 22 مگابايت

دانلود کتاب سیستم های غیرخطی حسن خلیل – انگلیسی | با حجم 25 مگابايت

دانلود حل المسائل کتاب سیستم های غیرخطی حسن خلیل – انگلیسی | با حجم 23 مگابايت (نیازمند نصب Font Package)

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments