کتاب تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه + حل المسائل

کتاب تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه

درس تئوری جامع ماشین های الکتریکی یکی از دروس کلیدی در مقطع ارشد گرایش “ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت” می باشد که در آن شما با دقیق ترین و جزئی ترین مطالب در زمینه ماشین های الکتریکی آشنا خواهید شد، این کتاب اصولا در مقطع ارشد تدریس می شود ولی اگر احساس می کنید که کتاب های مقطع کارشناسی جوابگوی سوالات شما نیست می توانید از این کتاب(تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه + حل المسائل) استفاده نمایید.

برای این واحد درسی در سال 1986(1365) کتابی با عنوان “Analysis Of Electric Machinery” به نویسندگی: Paul C. Krause(پال سی کراوز) پروفسور دانشگاه پردو(مقطع دکتری در دانشگاه کانزاس) و توسط انتشارات معروف “مک گراهیل” انتشار یافت.

 این کتاب به سرعت در میان کتاب های رشته برق محبوب شد به همین دلیل در 8 سال بعد با کمک دو شخصیت برجسته به نام های “الگ واسینچوک” و “اسکات دی سادهوف” تجدید چاپ شد(ویرایش اول) در نخستین ویرایش آن اطلاعات کتاب به شدت بروزرسانی شد و در بین مطالب فصل های گذشته نکات جدیدی افزوده شد و البته کار به همین جا ختم نشد نویسندگان این کتاب تصمیم گرفتند قسمتی دو فصلی نیز برای “درایو-سیستم های محرکه” به آن بیافزایند.

در نهایت نام کتاب به ” Analysis Of Electric Machinery and Drive Systems” تغییر اسم داد و تاکنون شاهد سه ویرایش از آن بوده ایم که برای شما عزیزان نسخه زبان انگلیسی ویرایش دوم به همراه حل المسائل آن را قرار داده ایم.

در ادامه بخوانید  ماشین شار محور چیست؟

در زمینه ماشین های الکتریکی کتاب های زیادی نوشته شده است مزیت این کتاب نسبت به رقبا چیست؟

بله ما شاهد کتاب های زیادی در زمینه ماشین هستیم و شاید اصلا بپرسید چرا باید مطالب ماشین را دوباره مرور کنیم!

شما در این کتاب با “نظریه دستگاه مرجع” آشنا خواهید شد که به شما دید متفاوتی از آنچه تا به امروز از ماشین داشته اید به شما نشان می دهد و می توانید هر ماشین را با توجه به دستگاه مرجع مدنظر یا اختیاری مدل نمایید و یا برای محاسبات کامپیوتری آن را تحلیل نمایید.

کیفیت PDF های قرار داده شده در چه حد و اندازه ای می باشد؟

کتاب اصلی با کیفیت بسیار بالایی به صورت PDF می باشد که در زمینه استفاده از آن مشکلی نخواهید داشت ولی حل المسائل تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه نسخه اولیه می باشد که توسط دست نوشته شده و برای قبل از انتشار می باشد ولی قابل استفاده می باشد.

در ادامه بخوانید  پادکست 1: کدام گرایش برق، ماشین یا بررسی سیستم؟

برای کتاب تئوری جامع ماشین ترجمه فارسی نیز هست؟

بله به لطف دکتر مصطفی صدیقی زاده این کتاب ترجمه گردیده است و به دلیل مسائل کپی رایت امکان قرار دادن آن در وب سایت مقدور نیست.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه | با حجم 30 مگابایت 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم حل المسائل تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه  | با حجم 50 مگابایت 

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب تحلیل ماشین های الکتریکی و سیستم های محرکه + حل المسائل
4 (80%) 3 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

2
دیدگاه بگذارید

avatar
فایل های تصویری و عکس
 
 
 
1 نظرها
1 پاسخ ها
0 فالورها
 
پر امتیازترین
پر بحث ترین
2 نویسندگان نظرات
مهندس سیاه تیریجمال جدیدترین نویسنده ها
  اطلاع رسانی با ایمیل  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
جمال
کاربر
جمال

کتاب های حل المسائل تئوری ماشین و تئوری ماشین را دانلود کردم دستتون درد نکنه که در جهت ارتقائ دانش کشورمون تلاش میکنید اجرتون با خدا

گرایش رشته تحصیلی
قدرت

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر