کتاب تجزیه و تحلیل سیستم

کتاب تجزیه و تحلیل سیستم

در چند دهه گذشته تفاوت گرایش های رشته مهندسی برق بیشتر از امروز بود به همین دلیل به ندرت دانشجوی گرایش قدرت به کتاب های گرایش مخابرات نیاز پیدا می کرد، با این حال به دلیل مجتمع شدن سیستم ها امروزه دیگر خبری از آن ایزوله سازی در میان گرایش ها نبوده و مطالعه میان رشته ای نیز امری کاملا طبیعی به شمار می آید.

هدف از تجزيه و تحليل سيستم

هدف از تجزیه و تحلیل سیستم، ایجاد اصلاح و بهبود در وضع سازمان از طریق به جا آوردن رویه ها و روش های بهتر انجام كار است. با توجه به این كه سیستم مجموعه‌ای از روش ها و شیوه های انجام كار است. فردی كه مسئولیت تجزیه و تحلیل سیستم ها را بر عهده دارد، بایستی علاوه بر كل سیستم نسبت به روش های موجود و شیوه های انجام كار نیز شناخت كافی بدست آورد.

در ادامه کتاب تجزیه و تحلیل سیستم که حاوی 607 صفحه مطلب به زبان فارسی می باشد را در اختیار شما قرار داده ایم، متاسفانه نویسنده این کتاب قطور ناشناس می باشد.

 

دانلود با لينک مستقيم کتاب تجزیه و تحلیل سیستم | با حجم 12 مگابايت

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments