کتاب الکترونیک قدرت – موهان (en)

کتاب الکترونیک قدرت – موهان

به دلیل اهمیت الکترونیک قدرت هم به‌عنوان یک گرایش و هم به‌عنوان یک ابزار در رابطه با سایر گرایش‌ها در مهندسی برق همواره سعی کرده‌ایم کتاب‌های شاخص در این زمینه مانند؛ کتاب الکترونیک قدرت ریموند رمشو، محمد رشید، رودی بولر، اریکسون و … را برای شما عزیزان در دسترس قرار دهیم.

کتاب الکترونیک قدرت Ned Mohan که با همکاری Tore M. Undeland و William P. Robbins در 821 صفحه نگارش شده یکی از آثار بسیار خوب آموزشی در این حوزه می‌باشد.

نسخه‌ای که ما برای شما به همراه حل‌المسائل آن در نظر گرفته‌ایم کاملاً به زبان انگلیسی (ویرایش دوم) می‌باشد بااین‌حال نسخه ترجمه شده آن در کتاب‌فروشی‌های معتبر در کشورمان موجود است.

این کتاب توسط انتشارات مطرح Wiley چاپ شده است، نسخه‌ای که در اختیار شما قرار خواهد گرفت به سبک اسکن می‌باشد بااین‌حال کتاب به‌صورت کلی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و به‌راحتی می‌توانید از مطالب آن استفاده نمایید.

دانلود کتاب الکترونیک قدرت – موهان (انگلیسی) | با حجم 47 مگابايت

دانلود حل المسائل کتاب الکترونیک قدرت – موهان | با حجم 15 مگابايت

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments