کتاب آموزش PLC) Omron – PLC امرن)

کتاب آموزش PLC Omron – (PLC امرن)

در دنیای پررقابت امروز؛ كارآمد بودن، انعطاف پذیری و همچنین مقرون به صـرفه بـودن از لحـاظ اقتصـادی از جمله مواردی است كه باعث می شود تولیدكنندگان بتوانند در عرصـه رقابـت پـا برجـا بـاقی بماننـد. شـركت PNSPO نیز با در نظر گرفتن این فاكتورها سعی بر آن داشته كه با ارائه محصـولاتی بـا عملكـرد سـاده ولـی سریع، مطمئن و انعطاف پذیر یكی از تولید كنندگان معتبر و اصلی در زمینه تولید كنترل كننده های PLC باشد.

در این کتاب سعی شده كه شرح واضـح و كـاربردی دربـاره سـخت افـزار و نـرم افـزار و همچنـین كاربردهای PLC ساخت شركت ،PNSPO ارائه شود.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش PLC S7-300

PLC OmronOmron PLC

پی ال سی Omron نیز توانسته با استفاده از خلاء قیمت گذاری ارزان سهمی از بازار را ازآن خود نماید، هرچند که این سهم قابل قیاس با شرکت های مطرحی همچون زیمنس آلمان نیست ولی به هرحال PLC امرون نیز مشتریان خاص خود را دارد.

شرکت Omron ژاپن

شرکت امرن ژاپن یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی است که سابقه فعالیت آن به سال 1933 بر می گردد . دامنه وسیع محصولات این شرکت شامل؛ انواع کنترلرهای PLC، مانیتور های صنعتی HMI، ثبت کننده اطلاعات DATA LOGGER، کامپیوتر های صنعتی IPC، بخش وسیع و متنوعی از سنسورهای صنعتی، اینورتر و سروموتور، تجهیزات شبکه و … می باشد. PLC OMRON یکی از انواع برجسته کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر برگرفته شده از الن برادلی و سیستم ساده شده american base می باشد که توانسته همپای PLC ها مطرح دنیا مانند سری S7 زیمنس حرفی برای گفتن داشته باشد.

در ادامه برای شما عزیزان دو کتاب آموزش مقدماتی و پیشرفته کار با PLC امرن که به ترتیب حاوی 99 و 181 صفحه می باشند را قرار داده ایم.

 

 

دانلود با لينک مستقيم کتاب آموزش مقدماتی PLC Omron | با حجم 3 مگابايت

دانلود با لينک مستقيم کتاب آموزش پیشرفته PLC Omron | با حجم 6 مگابايت

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب آموزش PLC) Omron – PLC امرن)
5 (100%) 2 votes

تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از