جزوه کنترل خطی – زرآبادی

جزوه کنترل خطی – زرآبادی

کنترل خطی یکی از دروس خاص رشته برق می باشد که اگر در ابتدا به درستی توسط اساتید محترم آموزش داده نشود به راحتی می تواند سبب دل زدگی دانشجو شود، به همین دلیل تیم تولید محتوای PowerEn پیوسته سعی می کند در راستای فراگیری بهتر این واحد درسی مطالبی به صورت رایگان برای شما عزیزان تهیه نماید.

واحد درسی کنترل خطی

تحلیل و طراحی سیستم های کنترل خطی، از جمله مباحث پایه ای است که در رشته های مهندسی کنترل، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی مکاترونیک و سایر زمینه های مرتبط، مطرح می شود و یکی از مولفه های مورد نیاز برای کار یک مهندس در محیط صنعتی است.

در ادامه بخوانید  جزوه کنترل خطی - طالبی

در درس «سیستم های کنترل خطی» (Linear Control Systems) به موضوع تحلیل سیستم های دینامیکی خطی و طراحی کنترل کننده برای این سیستم ها پرداخته می شود. روش هایی که در این درس مورد بررسی قرار می گیرند، روش های پایه ای و اساسی مهندسی کنترل هستند و پیش نیاز مهم سایر درس های رشته مهندسی کنترل محسوب می شوند.

بخش مهمی از کاربرد های صنعتی تئوری سیستم های کنترل، دقیقا ریشه در مباحث درس سیستم های کنترل خطی دارد و از این نظر، فهم دقیق و کامل این روش ها، در برقراری ارتباط با سیستم های کنترل صنعتی، بیشترین نقش را دارد.

درس «سیستم های کنترل خطی» در مقطع کارشناسی مهندسی برق و مکانیک به دانشجویان ارائه می شود و از جمله دروس مهمی است که در آزمون های ورودی به مقطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی، مطرح می شوند. تسلط بر این درس، علاوه بر ضرورتی که از نظر درسی در طول دوران تحصیل دارد، نقش بسیار مهمی را در موفقیت در آزمون های ورودی تحصیلات تکمیلی بر عهده دارد.

دکتر حسن زرآبادی یکی از مدرسین محترم دانشگاه های قزوین می باشد، با توجه به کیفیت مطالب ارائه شده در جزوه ایشان می توان به سطح خوب کلاس درس این استاد پی برد.

در جزوه کنترل خطی دکتر زرآبادی شما در 71 صفحه با مطالب اساسی و پایه این واحد درسی به همراه مثال های متعدد، آشنا خواهید شد.

 

فهرست جزوه کنترل خطی – زرآبادی:

  • مدل سازی سیستم های مکانیکی
  • پاسخ زمانی سیستم های کنترلی
  • پایداری سیستم های کنترل خطی
  • کنترل کننده ها

 

 

دانلود با لينک مستقيم جزوه کنترل خطی – زرآبادی | با حجم 23 مگابايت

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

5.0
01
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر