جزوه الکترومغناطیس – شاهی

جزوه الکترومغناطیس - شاهی

الکترومغناطیس را می توان پایه ترین درس گرایش قدرت دانست چرا که تقریبا در تمام دوران لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری با این واحد درسی به نوعی سروکار خواهید داشت پس سعی کنید در همان ابتدای کار این درس را به صورت مفهومی(به هیچ وجه در این درس به دنبال حفظ کردن نباشید) آن را فرا گیرید تا در ادامه کار با چشمی باز بتوانید میدان های مغناطیسی را تجسم نمایید.

جزوه الکترومغناطیس دکتر شاهی یکی از جزوه های در دسترس در سطح اینترنت می باشد که از نقاط قوت آن می توان به؛ منظم بودن، خوش خط و تا حدودی جامع بودن اشاره نمود، این جزوه در سال 1387 توسط یکی از دانشجویان این استاد نوشته شده است که با وجود مشخص نبودن نام این فرد از ایشان تشکر می نماییم.

بسیاری از دانشجویان برق بخاطر حضور درس الکترومغناطیس در گرایش قدرت(از دید کاربردی) از این گرایش فرار می کنند در حالی به هیچ وجه اینگونه نیست و شما حتی یکبار هم از معادلات وحشتناک این درس استفاده نخواهید کرد!.

در ادامه بخوانید  کتاب نظریه الکترومغناطیس میلفورد + حل المسائل

اگر به این صورت است که شما می فرمایید پس تاکیدتان بروی این درس چیست؟

شما تنها از چند اصل این درس در طول دوران تحصیل در گرایش قدرت استفاده خواهید کرد که بسیار هم ساده می باشند ولی در مقطع کارشناسی ارشد درک توزیع میدان مغناطیسی اهمیت پیدا می کند، پس از استاد خود بخواهید در این زمینه به صورت مفهومی با شما کار کند و باور کنید سایر قسمت ها آنچنان مهم نیستند!.

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه الکترومغناطیس – شاهی  | با حجم 3 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه الکترومغناطیس – شاهی
4 (80%) 2 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
فایل های تصویری و عکس
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر