شرایط استفاده

صفحه حاضر به‌مثابه یک توافق است که به‌موجب ماده ۱۰ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت PowerEn و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

کاربر با خرید محصول از وب‌سایت توافقنامه فوق را تأیید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تأیید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد.

طرفین قرارداد مشتری وب‌سایت که به‌اختصار در این قرارداد مشتری و وب‌سایت PowerEn با آدرس poweren.ir می‌باشد که در این قرارداد به‌اختصار پاور ای‌اِن نامیده می‌شود.

خرید از سایت پاور ای‌اِن به معنای قبول قوانین و مقررات می‌باشد.

ماده ۱: تعاریف

۱-۱: پاور ای‌اِن (وب‌سایت): وب‌سایت پاور ای‌اِن با آدرس دامنه poweren.ir که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وب‌سایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

۱-۲: مشتری (کاربر): شخص یا شرکتی که در وب‌سایت پاور ای‌اِن خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

۱-۳: محصولات: شامل تمام محصولات و فایل‌های دیجیتال موجود روی سایت پاور ای‌اِن به دامنه poweren.ir که به‌صورت آنلاین و پستی توسط مشتری خریداری می‌شود.

۱-۴: لایسنس (مجوز): مجوز استفاده از محصولات که با خرید کاربر از وب‌سایت، در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و اجازه استفاده از محصول خریداری شده را به کاربر خواهد داد.

۱-۵: قوانین جمهوری اسلامی ایران: قوانین و مقرراتی که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده.

۱-۶: بخش پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی پاور ای‌اِن که از طریق بخش ایمیل به نشانی info@poweren.ir به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان روز‌های شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵:۳۰ (در ایام کاری غیر تعطیل) پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

ماده ۲: موضوع فعالیت سایت

۲-۱: سایت پاور ای‌اِن در زمینه آموزش تخصصی و ارائه خدمات مهندسی به مهندسین برق فعالیت می‌کند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

ماده ۳: حساب کاربری و حریم خصوصی

۳-۱: عضویت در وب‌سایت پاور ای‌اِن کاملاً رایگان است و ثبت‌نام در وب‌سایت یا هرگونه استفاده از خدمات وب‌سایت مستلزم مطالعه کامل قوانین و مقررات این صفحه خواهد بود.

۳-۲: هر شخص با استفاده از اطلاعات و هویت شخصی خود در وب‌سایت پاور ای‌اِن ثبت‌نام خواهد کرد. پاور ای‌اِن هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال ارائه اطلاعات غلط موقع ثبت‌نام نخواهد داشت.

۳-۳: درصورتی‌که شخص با اطلاعات اشتباه در سایت ثبت‌نام کند یا خریدی انجام دهد، پاور ای‌اِن موظف است حساب کاربری شخص را مسدود کرده و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هزینه پرداختی مشتری نخواهد داشت.

۳-۴: تمام اطلاعات کاربران نزد پاور ای‌اِن محفوظ خواهد ماند. پاور ای‌اِن موظف است اطلاعات را نزد خود محفوظ نگه دارد و از بهترین ابزار ممکن برای تامین امنیت اطلاعات کاربران استفاده کند.

۳-۵: هرگونه فروش و انتشار محصولات پاور ای‌اِن در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی یا به اشتراک‌گذاری محصول خریداری شده با افراد دیگر خلاف قوانین است. در صورت مشاهده حساب کاربری شخص خاطی مسدود شده و موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۳-۶: کاربر اجازه نسخه‌برداری یا اشتراک‌گذاری محصولات خریداری شده از روش‌های آنلاین و آفلاین به‌صورت مستقیم یا با واسطه نخواهد داشت. در صورت مشاهده، حساب کاربری خاطی مسدود و موضوع از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۳-۷: کاربر در قبال اطلاعات حساب کاربری خود نظیر ایمیل، نام کاربری و رمز عبور خود کاملاً مسئول است و در صورت ارائه اطلاعات به شخص دیگر و استفاده غیرمجاز از پنل کاربری، پاور ای‌اِن هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

ماده ۴: مالکیت فکری و محتوایی

۴-۱: هرگونه نسخه‌برداری، استفاده یا بازآفرینی از طرح، مطالب، محتوای سایت، تصاویر، لوگو سایت پاور ای‌اِن خلاف قوانین مالکیت فکری است و در صورت مشاهده، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

۴-۲: پاور ای‌اِن تمام تلاش خود را برای بهبود و به‌روزرسانی صفحات و محتوای سایت انجام خواهد داد و می‌تواند به‌صورت آزادانه نسبت به تغییر، ارائه تخفیف یا از دسترس خارج کردن محتوا، محصولات و صفحات سایت اقدام کند. این اقدام حقی برای اعتراض به کاربر نمی‌دهد.

ماده ۵: مجوز استفاده از محصولات

۵-۱: محصولات آموزشی سایت دارای سیستم لایسنس می‌باشند. لایسنس خریداری شده تنها توسط یک نفر و روی دو دستگاه اجرا خواهد شد. هر لایسنس تنها قابلیت اجرا روی دو دستگاه ویندوزی، مک، آیفون، تحت‌وب یا اندروید (و یا ترکیبی از آنها که در نهایت به ۲ سیستم اشاره داشته باشد) را دارد و پس از فعال‌سازی لایسنس روی دو دستگاه، امکان فعال‌سازی بر روی دستگاه‌های دیگر وجود نخواهد داشت.

ماده ۶: پشتیبانی محصولات

۶-۱: پشتیبانی تمام محصولات از طریق آدرس ایمیل درج شده در وب‌سایت انجام خواهد شد.

۶-۲: تیم پشتیبانی پاور ای‌اِن پاسخگوی سوالات و مشکلات شما درباره محصولات خریداری شده می‌باشد.

۶-۳: پاور ای‌اِن موظف است مشکلات عدم سازگاری پروژه ارائه شده را با آخرین نسخه نرم‌افزار مربوطه برطرف کرده و پروژه قابل‌اجرا باشد.

۶-۴: هرگونه آپدیت و به‌روزرسانی در محصولات و پروژه‌های وب‌سایت رایگان نبوده و کاربر موظف به شرکت مجدد در دوره و یا اقدام به تهیه نسخه جدید پروژه است، این بند از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ در وب‌سایت به اجرا در خواهد آمد و شامل تمام شرکت‌کنندگان تا به این لحظه می‌باشد.

۶-۵: کاربر موظف است حداقل در یکی از شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام یا تلگرام مجموعه PowerEn را جهت اطلاع از اطلاعیه‌های مهم و ضروری دنبال نماید.

ماده ۷: گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه

۷-۱: گارانتی بازگشت وجه تا ۷ روز پس از خرید محصول و ملزم به مشاهده حداقل ۳۵% از محتوای دوره می‌باشد (تمامی آموزش‌ها مجهز به آمارگیر آنلاین می‌باشند) و پس از گذشت این مدت‌زمان، طبق قوانین تجارت الکترونیک امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

۷-۲: درصورتی‌که محصول خریداری شده با توضیحات صفحه محصول و امکانات ذکر شده در معرفی محصول مطابق نداشته باشد، مشتری می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصدی استفاده کند.

۷-۳: مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را به‌صورت دقیق مطالعه و بررسی نماید. عدم وجود امکانات و مطالب مدنظر مشتری که در توضیحات محصول ذکر نشده باشند، شامل بازگشت وجه نخواهد بود.

۴-۷: گارانتی بازگشت وجه تنها در صورتی شامل پروژه‌ها می‌شود که پس از بررسی کامل پروژه در سیستم کاربر با استفاده از ابزارهای راه‌دور، کارشناس پاور ای‌اِن اطمینان حاصل نمایید که پروژه مشکل داشته و امکان استفاده از آن فراهم نیست.

ماده ۸: فورس‌ماژور

۸-۱: ازآنجایی‌که فایل‌های وب‌سایت پاور ای‌اِن به‌صورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس‌ماژور و حوادث غیرقابل‌اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

ماده ۹: تغییرات توافقنامه

۹-۱: پاور ای‌اِن حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید