5 سال گذشت …

تولد 5 سالگی پاور ای ان

در سال گذشته قول هایی داده شد و خوشبختانه توانستیم به عهدمان وفادار بمانیم و در نهایت سالی پربار را سپری نماییم.

به جرات در این سال با طراحی مجدد صفر تا صد PowerEn شاهد بیشترین تغییرات نسبت به سال های گذشته بودیم، تغییراتی که تقریبا 6 ماه به طول انجامید و هم اکنون خوشبختانه وب سایت از دید کاربرپسند بودن و هم مسائل فنی در میان برترین ها جای می گیرد.

طبق روال هرسال در روز تولد PowerEn گزارشی از عملکرد و درنهایت برنامه های سال آینده ارائه می شد اما امسال برای جذاب تر شدن این بخش آمارهایی از داده های وب سایت ارائه می شود که دیدن آنها خالی از لطف نیست؛

درصد کاربران وب سایت بر اساس کشورها

درصد کاربران وب سایت بر اساس کشورها

 

رتبه بندی کاربران براساس استان سکونت

رتبه بندی کاربران براساس استان سکونت

 

رتبه بندی کاربران براساس شرکت تامین کننده اینترنت آنها

رتبه بندی کاربران براساس شرکت تامین کننده اینترنت آنها

 

سهم دستگاه های مختلف کاربران

سهم دستگاه های مختلف کاربران

 

رتبه بندی کاربران براساس شرکت های سازنده موبایل آنها

رتبه بندی کاربران براساس شرکت های سازنده موبایل آنها

طراحی مجدد وب سایت…

در سال هایی که گذشت نظرات شما را در رابطه با وب سایت جمع آوری نمودیم، و هربار که یک وب سایت از نگاهمان می گذشت نکات مثبت آن را یادداشت می کردیم و درنهایت پس از 3 سال آنچه که تصور می شد را پیاده سازی نمودیم، هرچند این فرآیند زمان بسیاری برد ولی قطعا ارزشش را داشت.

در ابتدا قرار بود تغییرات بروی طرح قبلی وب سایت اعمال گردند ولی از آنجایی که طرح قبلی جوابگوی این همه تغییر نبود تصمیم بر این شد که وب سایت مجددا از صفر و با توجه به استانداردهای جدید وب، طراحی گردد.

از دید مسائل فنی و کاربران، نباید به یکباره چهره وب سایت تغییر نماید با این حال ما این ریسک را یکبار انجام دادیم و پس از آن به صورت پیوسته و مداوم وب سایت را بهبود بخشیدیم، فرآیند بهبود طراحی همچنان ادامه دارد و هر هفته قسمتی جدید چه از دید طراحی ظاهری و چه مسائل فنی به آن افزوده می گردد.

و البته این طراحی امکان پذیر نبود مگر به کمک راهنمایی های دوست عزیزم جناب مهندس رضا حسینی راد که تحت برند MihanWp همواره در کنار ما ایستادند.

اختلالات اینترنتی…

با عرض تاسف باید اذعان کنم که امسال بیشترین قطعی در اینترنت کشور به دلایل گوناگونی رخ داد و حتی زمانی که در حال نگارش این متن نیز هستم اینترنت کشور به کلی قطع بوده و تنها وب سایت هایی که هاست آنها در داخل میزبانی می شوند دردسترس هستند البته خوشبختانه برای کاربران ما نگرانی وجود ندارد چرا که پاور ای‌ان نیز در داخل کشور قرار دارد. با این حال این قطعی ها قطعا باعث رنجش و آزرده خاطر ما و شما عزیزان شده است که امیدواریم در سال جدید شاهد اینگونه مسائل دیگر نباشیم.

محتوای ویژه…

یکی از قول هایی که در سال قبل دادیم تمرکز ویژه در بخش “خواندنی ها” بود، و جدا سعی کردیم در این زمینه برای مخاطبان فارسی زبانمان محتوای باکیفیت بالا تولید نماییم و البته برای دوری از وب سایت های زرد تمام موارد بیان شده را با منابع معتبر همراه نماییم تا کار انجام شده بیشتر جلوه علمی به خود گیرد.

اینترنت نیم بها…

هر روز شاهد افزایش حجم نرم افزارهای مهندسی و البته محتوای مالتی مدیا هستیم و از طرفی هزینه‌ی که کاربر بابت اینترنت باید بپردازد نیز در حال افزایش است، به همین دلیل تصمیم براین شد تا با ثبت وب سایت در دیتاسنترهای داخلی هزینه دانلود و وب گردی در وب سایت را برای شما عزیزان نیم بها درنظر بگیریم، این قوانین برای تمام شرکت های ارائه دهنده اینترنت صادق می باشد و صرفا بروی یک تامین کننده خاص اعمال نشده است.

مشاوره تخصصی…

در این سال ها یکی از مسائل مهم که همواره در تماس های شما عزیزان با مجموعه، شاهد آن بودیم درخواست مشاوره تخصصی می بود که متاسفانه به دلیل حجم کاری بالا امکان ارائه همچین خدمتی فراهم نبود، با این حال سعی شد در روزهای هفته ساعاتی مشخص برای این کار درنظر گرفته شود تا عزیزان بتوانند با کارشناسان مدنظر خود به صورت تلفنی صحبتی داشته باشند و خوشبختانه تاکنون نیز رضایت بخش بوده است، برای اعتماد خاطر بیشتر شما سروران تمامی خدمات این بخش با گارانتی بازگشت وجه بدون پرسش دلیل، ارائه می گردند، به این صورت که اگر پس از مشاوره از مکالمه صورت گرفته راضی نبودید وجه پرداختی بدون پرسش دلیل آن بازگشت داده خواهد شد.

اگر مبلغی در این مجموعه حاصل می شود پاک و حلال بودن آن بیشتر از خدمت مدنظر برای ما مهم است

پایان نامه…

یکی از مسائل تاسف باری که بنده خودم چندین بار با آن روبه رو شده ام سیستم بسیار ناکارآمد نگه داری فیزیکی پایان نامه در دانشگاه ها می باشد که عملا امکان استفاده موثر دانشجو را سلب کرده و مسائلی پیش آمده که همکارم در مطلب “پایان نامه‌هایی کاملا رایگان” به خوبی به آن اشاره نموده است، باتوجه به اینکه تمام سعی ما برداشتن قدمی مثبت در گرایش قدرت می باشد قسمتی تحت عنوان “ثبت پایان نامه” را در وب سایت راه اندازی نمودیم تا بتوانیم مکانی منحصر به فرد و البته رایگان (برای همیشه) برای شما عزیزان فراهم نماییم.

آموزش های جدید…

امسال متاسفانه و یا خوشبختانه بیشترین انرژی ما صرف طراحی وب سایت شد با این حال روند تولید فصل های بعدی آموزش ها بدون مشکل اجرا گردید و تنها در بخش تولید آموزش های جدید کم کار بودیم، هرچند بنابر درخواست های زیاد شما عزیزان تولید “آموزش PLC زیمنس” با موفقیت انجام شد و البته برای جبران این کم کاری دو فصل پیاپی در رابطه با این آموزش ضبط گردید که حقیقتا کاری دشوار بود و امیدواریم توانسته باشیم رضایت خاطر شما را جلب کرده باشیم.

سال پیش رو…

شاید جذاب ترین بخش این مطلب در این قسمت خلاصه شده باشد، بخشی که قرار است ما به شما قول دهیم؛

در سال پیش رو سعی خواهیم کرد سبد آموزشی را با آموزش های کاربردی تر بیشتر تکمیل نماییم و البته همچنان تولید فصل های جدید بعدی در اولویت کاری باشد، در این سال با توجه به خلاء موجود در محتوای با کیفیت در زمینه مهندسی برق حتما مجددا توجه بیشتری به قسمت “خواندنی ها” خواهیم داشت و اگر شبکه اجتماعی اینستاگرام ف ی لتر نشود با توجه به درخواست های شما در آن حضور پررنگی تری خواهیم داشت چرا که در این فضا امکان تبادل اطلاعات به صورت دوطرفه برای مخاطبان گویا راحت تر از سایر روش ها می باشد.

یکی از اهداف اصلی در اینستاگرام تولید محتوای باارزش و تعامل بیشتر با مخاطبان می باشد

قولی دیگر که متاسفانه درصد تحقق آن پایین است حضور فعال در نمایشگاه های دایر در کشور می باشد، در این سال ها دوستان زیادی از ما گله کرده اند که چرا شما به عنوان نماینده گرایش قدرت در نمایشگاه های کتاب و برق حضور پیدا نمی کنید، واقعیت امر تنها گرفتاری های زمانی می باشد بااین حال با توجه به صحبت هایی که با مهندس حسینی در این زمینه داشته ایم احتمالا در نمایشگاه های پیش رو هرچند ساده شرکت خواهیم کرد تا بتوانیم رو در رو با شما عزیزان مکالمه ای گرم داشته باشیم.

 

در پایان برای شما سلامتی توام با موفقیت بی حد و اندازه را آرزو می کنم چرا که معتقدام این دو بهترین های زندگی در این دنیا هستند…

 

در پناه حق

با احترام – محمد سیاه تیری – 1398/08/27

مدیر و عضوی از تیم PowerEn

 

 

هدیه اول: پکیج آموزشی رایگان

در بخش نظرات همین پست، کامنت (نظر) بگذارید و به قید قرعه کشی پکیج‌ آموزشی زیر بصورت رایگان برای 4 عزیز ایمیل خواهد شد.

اگر به کامنت دیگران نیز پاسخ دهید در قرعه کشی محسوب خواهد شد

*دوره آموزش نرم افزار مکسول، آموزش PLC زیمنس، آموزش سیمولینک متلب و آموزش نرم افزار دیگسایلنت

به دلیل مشکلات اینترنتی، روز قرعه کشی 5 آذر (سه شنبه) خواهد بود


هدیه دوم: کد تخفیف 20 درصدی
شما می‌توانید تا ساعت 24 روز دوشنبه 4 آذر 1398 از کدتخفیف tavalod استفاده کرده و 20 درصد تخفیف بگیرید.

ممنون که این 5 سال رو با ما همراه بودید.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

گرایش مورد علاقه‌ام ماشین‌های الکتریکیه، به‌شدت به PLC و اتوماسیون علاقه دارم و دوست دارم عمده تایمم رو برای برنامه‌نویسی صنعتی بذارم - هدفم انتقال تمام دانش تخصصی هست که در طی سال‌ها فعالیت به‌صورت پروژه محور (برای شرکت‌ها و افراد) کسب کردم و واقعاً خوشحال می‌شم بتونم کمکتون کنم. تموم موفقیت‌های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. دانش‌آموخته کارشناسی ارشد برق - قدرت (ماشین‌های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی
همراه ما باشید در پیـج اینستـاگرام پیـج اینستـاگـرام

دوره جامع PLC

آموزش پی ال سی

آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC

در دوره آموزش پی‌ال‌سی شما تنها با PLC کار نخواهید کرد! بلکه درکنار آن آموزش HMI، PID، درایو، سرو، انکودر، شبکه‌های صنعتی و ده‌ها مورد دیگر نیز خواهد بود.

“همه و همه تنها در یــک دوره جــامع”

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
163 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
هادی
3 سال پیش

سلام مهندس ممنون بابت اموزشهای خوبتون بخصوص در اموزش plc
,لطف کنید اموزش eplan و بسته دیتا پورتالشم در سایت خوبتون قرار بدید،با تشکر

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
محمدجواد
4 سال پیش

بسیار عالی هستین

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سیدمحمدامین
4 سال پیش

سالروز تاسیستون مبارک باشه

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
Saeed
4 سال پیش

سلام
ضمن تبریک و خسته نباشید
من فقط فصل اول آموزش دیگسایلنت دیدم
و کاملن راضی ام

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امیرحسین خوشبخت
4 سال پیش

سلام و احترام به تیم بسیار زحمت کش گروه برق پاورین ,من امیرحسین خوشبخت دانش آموز سال دوازدهم برق صنعتی هنرستان هستم ,من امسال با سایت شما آشنا شدم جزوه هایی که در کانال و سایت قرار می دهین خیلی دقیق هستند و به خوبی آموزش,داده شده ,من خیلی خوشحال که با گروه آموزشی شما آشنا شده ام .خیلی ممنونم ازتون بخاطر آموزش دقیقتون .🌸🌸🌸🌸🌸❤❤❤

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
نعمت
4 سال پیش

ممنون از همه تلاشهاتون.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید