5 سال گذشت …

تولد 5 سالگی پاور ای ان

در سال گذشته قول هایی داده شد و خوشبختانه توانستیم به عهدمان وفادار بمانیم و در نهایت سالی پربار را سپری نماییم.

به جرات در این سال با طراحی مجدد صفر تا صد PowerEn شاهد بیشترین تغییرات نسبت به سال های گذشته بودیم، تغییراتی که تقریبا 6 ماه به طول انجامید و هم اکنون خوشبختانه وب سایت از دید کاربرپسند بودن و هم مسائل فنی در میان برترین ها جای می گیرد.

طبق روال هرسال در روز تولد PowerEn گزارشی از عملکرد و درنهایت برنامه های سال آینده ارائه می شد اما امسال برای جذاب تر شدن این بخش آمارهایی از داده های وب سایت ارائه می شود که دیدن آنها خالی از لطف نیست؛

درصد کاربران وب سایت بر اساس کشورها

درصد کاربران وب سایت بر اساس کشورها

 

رتبه بندی کاربران براساس استان سکونت

رتبه بندی کاربران براساس استان سکونت

 

رتبه بندی کاربران براساس شرکت تامین کننده اینترنت آنها

رتبه بندی کاربران براساس شرکت تامین کننده اینترنت آنها

 

سهم دستگاه های مختلف کاربران

سهم دستگاه های مختلف کاربران

 

رتبه بندی کاربران براساس شرکت های سازنده موبایل آنها

رتبه بندی کاربران براساس شرکت های سازنده موبایل آنها

طراحی مجدد وب سایت…

در سال هایی که گذشت نظرات شما را در رابطه با وب سایت جمع آوری نمودیم، و هربار که یک وب سایت از نگاهمان می گذشت نکات مثبت آن را یادداشت می کردیم و درنهایت پس از 3 سال آنچه که تصور می شد را پیاده سازی نمودیم، هرچند این فرآیند زمان بسیاری برد ولی قطعا ارزشش را داشت.

در ابتدا قرار بود تغییرات بروی طرح قبلی وب سایت اعمال گردند ولی از آنجایی که طرح قبلی جوابگوی این همه تغییر نبود تصمیم بر این شد که وب سایت مجددا از صفر و با توجه به استانداردهای جدید وب، طراحی گردد.

از دید مسائل فنی و کاربران، نباید به یکباره چهره وب سایت تغییر نماید با این حال ما این ریسک را یکبار انجام دادیم و پس از آن به صورت پیوسته و مداوم وب سایت را بهبود بخشیدیم، فرآیند بهبود طراحی همچنان ادامه دارد و هر هفته قسمتی جدید چه از دید طراحی ظاهری و چه مسائل فنی به آن افزوده می گردد.

و البته این طراحی امکان پذیر نبود مگر به کمک راهنمایی های دوست عزیزم جناب مهندس رضا حسینی راد که تحت برند MihanWp همواره در کنار ما ایستادند.

اختلالات اینترنتی…

با عرض تاسف باید اذعان کنم که امسال بیشترین قطعی در اینترنت کشور به دلایل گوناگونی رخ داد و حتی زمانی که در حال نگارش این متن نیز هستم اینترنت کشور به کلی قطع بوده و تنها وب سایت هایی که هاست آنها در داخل میزبانی می شوند دردسترس هستند البته خوشبختانه برای کاربران ما نگرانی وجود ندارد چرا که پاور ای‌ان نیز در داخل کشور قرار دارد. با این حال این قطعی ها قطعا باعث رنجش و آزرده خاطر ما و شما عزیزان شده است که امیدواریم در سال جدید شاهد اینگونه مسائل دیگر نباشیم.

محتوای ویژه…

یکی از قول هایی که در سال قبل دادیم تمرکز ویژه در بخش “خواندنی ها” بود، و جدا سعی کردیم در این زمینه برای مخاطبان فارسی زبانمان محتوای باکیفیت بالا تولید نماییم و البته برای دوری از وب سایت های زرد تمام موارد بیان شده را با منابع معتبر همراه نماییم تا کار انجام شده بیشتر جلوه علمی به خود گیرد.

اینترنت نیم بها…

هر روز شاهد افزایش حجم نرم افزارهای مهندسی و البته محتوای مالتی مدیا هستیم و از طرفی هزینه‌ی که کاربر بابت اینترنت باید بپردازد نیز در حال افزایش است، به همین دلیل تصمیم براین شد تا با ثبت وب سایت در دیتاسنترهای داخلی هزینه دانلود و وب گردی در وب سایت را برای شما عزیزان نیم بها درنظر بگیریم، این قوانین برای تمام شرکت های ارائه دهنده اینترنت صادق می باشد و صرفا بروی یک تامین کننده خاص اعمال نشده است.

مشاوره تخصصی…

در این سال ها یکی از مسائل مهم که همواره در تماس های شما عزیزان با مجموعه، شاهد آن بودیم درخواست مشاوره تخصصی می بود که متاسفانه به دلیل حجم کاری بالا امکان ارائه همچین خدمتی فراهم نبود، با این حال سعی شد در روزهای هفته ساعاتی مشخص برای این کار درنظر گرفته شود تا عزیزان بتوانند با کارشناسان مدنظر خود به صورت تلفنی صحبتی داشته باشند و خوشبختانه تاکنون نیز رضایت بخش بوده است، برای اعتماد خاطر بیشتر شما سروران تمامی خدمات این بخش با گارانتی بازگشت وجه بدون پرسش دلیل، ارائه می گردند، به این صورت که اگر پس از مشاوره از مکالمه صورت گرفته راضی نبودید وجه پرداختی بدون پرسش دلیل آن بازگشت داده خواهد شد.

اگر مبلغی در این مجموعه حاصل می شود پاک و حلال بودن آن بیشتر از خدمت مدنظر برای ما مهم است

پایان نامه…

یکی از مسائل تاسف باری که بنده خودم چندین بار با آن روبه رو شده ام سیستم بسیار ناکارآمد نگه داری فیزیکی پایان نامه در دانشگاه ها می باشد که عملا امکان استفاده موثر دانشجو را سلب کرده و مسائلی پیش آمده که همکارم در مطلب “پایان نامه‌هایی کاملا رایگان” به خوبی به آن اشاره نموده است، باتوجه به اینکه تمام سعی ما برداشتن قدمی مثبت در گرایش قدرت می باشد قسمتی تحت عنوان “ثبت پایان نامه” را در وب سایت راه اندازی نمودیم تا بتوانیم مکانی منحصر به فرد و البته رایگان (برای همیشه) برای شما عزیزان فراهم نماییم.

آموزش های جدید…

امسال متاسفانه و یا خوشبختانه بیشترین انرژی ما صرف طراحی وب سایت شد با این حال روند تولید فصل های بعدی آموزش ها بدون مشکل اجرا گردید و تنها در بخش تولید آموزش های جدید کم کار بودیم، هرچند بنابر درخواست های زیاد شما عزیزان تولید “آموزش PLC زیمنس” با موفقیت انجام شد و البته برای جبران این کم کاری دو فصل پیاپی در رابطه با این آموزش ضبط گردید که حقیقتا کاری دشوار بود و امیدواریم توانسته باشیم رضایت خاطر شما را جلب کرده باشیم.

سال پیش رو…

شاید جذاب ترین بخش این مطلب در این قسمت خلاصه شده باشد، بخشی که قرار است ما به شما قول دهیم؛

در سال پیش رو سعی خواهیم کرد سبد آموزشی را با آموزش های کاربردی تر بیشتر تکمیل نماییم و البته همچنان تولید فصل های جدید بعدی در اولویت کاری باشد، در این سال با توجه به خلاء موجود در محتوای با کیفیت در زمینه مهندسی برق حتما مجددا توجه بیشتری به قسمت “خواندنی ها” خواهیم داشت و اگر شبکه اجتماعی اینستاگرام ف ی لتر نشود با توجه به درخواست های شما در آن حضور پررنگی تری خواهیم داشت چرا که در این فضا امکان تبادل اطلاعات به صورت دوطرفه برای مخاطبان گویا راحت تر از سایر روش ها می باشد.

یکی از اهداف اصلی در اینستاگرام تولید محتوای باارزش و تعامل بیشتر با مخاطبان می باشد

قولی دیگر که متاسفانه درصد تحقق آن پایین است حضور فعال در نمایشگاه های دایر در کشور می باشد، در این سال ها دوستان زیادی از ما گله کرده اند که چرا شما به عنوان نماینده گرایش قدرت در نمایشگاه های کتاب و برق حضور پیدا نمی کنید، واقعیت امر تنها گرفتاری های زمانی می باشد بااین حال با توجه به صحبت هایی که با مهندس حسینی در این زمینه داشته ایم احتمالا در نمایشگاه های پیش رو هرچند ساده شرکت خواهیم کرد تا بتوانیم رو در رو با شما عزیزان مکالمه ای گرم داشته باشیم.

 

در پایان برای شما سلامتی توام با موفقیت بی حد و اندازه را آرزو می کنم چرا که معتقدام این دو بهترین های زندگی در این دنیا هستند…

 

در پناه حق

با احترام – محمد سیاه تیری – 1398/08/27

مدیر و عضوی از تیم PowerEn

 

 

هدیه اول: پکیج آموزشی رایگان

در بخش نظرات همین پست، کامنت (نظر) بگذارید و به قید قرعه کشی پکیج‌ آموزشی زیر بصورت رایگان برای 4 عزیز ایمیل خواهد شد.

اگر به کامنت دیگران نیز پاسخ دهید در قرعه کشی محسوب خواهد شد

*دوره آموزش نرم افزار مکسول، آموزش PLC زیمنس، آموزش سیمولینک متلب و آموزش نرم افزار دیگسایلنت

به دلیل مشکلات اینترنتی، روز قرعه کشی 5 آذر (سه شنبه) خواهد بود


هدیه دوم: کد تخفیف 20 درصدی
شما می‌توانید تا ساعت 24 روز دوشنبه 4 آذر 1398 از کدتخفیف tavalod استفاده کرده و 20 درصد تخفیف بگیرید.

ممنون که این 5 سال رو با ما همراه بودید.

مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص نوع دایرکت درایوها هست - عاشق کار با نرم افزارهای تخصصی هستم – هدفم انتقال تمام دانش تخصصی هست که در طی سال‌ها فعالیت به صورت پروژه محور (برای شرکت‌ها و افراد) کسب کردم. تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

161
دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
92 نظرها
69 پاسخ ها
3 فالورها
 
پر امتیازترین
پر بحث ترین
90 نویسندگان نظرات
مهندس سیاه تیریمحمدجوادسیدمحمدامینSaeedسهیل جدیدترین نویسنده ها
  اطلاع رسانی با ایمیل  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
محمدجواد
کاربر
محمدجواد

بسیار عالی هستین

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سیدمحمدامین
کاربر
سیدمحمدامین

سالروز تاسیستون مبارک باشه

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
Saeed
کاربر
Saeed

سلام
ضمن تبریک و خسته نباشید
من فقط فصل اول آموزش دیگسایلنت دیدم
و کاملن راضی ام

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امیرحسین خوشبخت
کاربر
امیرحسین خوشبخت

سلام و احترام به تیم بسیار زحمت کش گروه برق پاورین ,من امیرحسین خوشبخت دانش آموز سال دوازدهم برق صنعتی هنرستان هستم ,من امسال با سایت شما آشنا شدم جزوه هایی که در کانال و سایت قرار می دهین خیلی دقیق هستند و به خوبی آموزش,داده شده ,من خیلی خوشحال که با گروه آموزشی شما آشنا شده ام .خیلی ممنونم ازتون بخاطر آموزش دقیقتون .🌸🌸🌸🌸🌸❤❤❤

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
نعمت
کاربر
نعمت

ممنون از همه تلاشهاتون.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
omid
کاربر
omid

سلام…سالروز تاسیس سایتتون تبریک و به امید توسعه ی هر چه بیشتر آن

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
نادیا احمدی
کاربر
نادیا احمدی

تولد سایت مبارک
تبریک به همه دوستان و مهندس سیاه تیری و همه مدرسان گرامی
و اینکه خوش حالم از اینکه با سایتتون آشنا شدم

گرایش رشته تحصیلی
الکترونیک
پریا احمدی
کاربر
پریا احمدی

ممنون از گروه پاور ای ان بابت تمامی زحماتی که خالصانه و برای پیشرفت همه علم دوستان عزیز دارند
روزگارتون خوش و سرتون سلامت

گرایش رشته تحصیلی
الکترونیک
محمد قائم نوری
کاربر
محمد قائم نوری

با سلام و احترام و خدا قوت.
امیدوارم کیفیت آموزش هایتان عالی تر هم بشود. با تشکر

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سهیل
کاربر
سهیل

تا اینجاش که راضییییم ازت مهندس
ممنوووووون

Hassan
کاربر
Hassan

درود برشما مهندس ..به آرزوهاتون برسین…

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
فواد
کاربر
فواد

با سلام و خسته نباشید

پیشنهاد من اینکه اگه ممکنه ی گروه تلگرامی تشکیل بدید برای سوالات و گفت و گو اعضا در مورد آموزشها و استفاده از تجربیات همدیگه

ممنون

پریا احمدی
کاربر
پریا احمدی

به نظرم روی سایت بیشتر مانور بدن بهتره چون این روزا نت موبایل شدیدا قطعه و خیلی به مشکل بر خورد کردن

علیرضا
کاربر
علیرضا

خیلی جاها تونستم از آموزش های عالی و حرفه ایتون استفاده کنم. بی نهایت سپاسگزارم

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
پریا احمدی
کاربر
پریا احمدی

تشکر از مهندس که نیاز دانشجوها و بقیه رو کامل بر طرف کردن
همه رضایت کامل دارند

علی
کاربر
علی

سلام
از اینکه هستید و کمک می کنید تا قوی تر شویم ممنون.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
نادیا رحیمی
کاربر
نادیا رحیمی

آموزش ها تو مباحث دانشگاهی خیلی بهم کمک کرده

محمد
کاربر
محمد

سلام من معمولا تو سایت ها نظر نمیدم ولی واقعا بی انصافی بود واسه آموزش های خوبتون تشکر نکنم فقط یه مشکل کوچیک داره اونم اینه که به نظرم پروژه کم داره داخلش

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
پریا احمدی
کاربر
پریا احمدی

پروژه های plc که برای من حتی زیاد هم بودن اما بقیه آموزش ها رو نمیدونم
بعید میدونم مهندس نکته ای فراموش کنند برای آنوزش ها
به هر حال موفق باشید

میلاد
کاربر
میلاد

با عرض سلام‌وخسته نباشید
سال روز تاسیس سایت عالیتون رو تبریک میگم وتشکر بابت تمام زحماتتون.
وتشکر ویژه از مهندس سیاه تیری عزیز که همیشه با پاسخ به سوالات کمک حال ما کاربران هستند🌷🌷

نادیا رحیمی
کاربر
نادیا رحیمی

مهندس سیاه تیری توی همه مباحث سنگ تموم گذاشتن
ممنونیم ازش

Reza
کاربر
Reza

سلام.تبریک میگم سالروز تاسیس برند power En ایشالله همون زور که تا امروز درخشیدید بدرخشید .
و یه تبریک ویژه به مهندس سیاه تیری عزیز موفق باشید⚘

گرایش رشته تحصیلی
قدرت , کنترل
محسن
کاربر
محسن

سلام، منم به نوبه خودم از سایت خوبتون تشکر میکنم.❤❤

امید
کاربر
امید

منم به نوبه ی خودم تشگر و سپاس گزارم. موفق باشید

نصرت اله عابدی
کاربر
نصرت اله عابدی

بعد از کلی گشتن سایت شمارو پیدا کردم تا اومدم آموزش plc رو بخرم اینترنت قطع شد بعد چند روز به زور دیشب خریدمش حالا که اومدم بازش کنم میبینم باید کد رو بفرستیم ایمیل! متاسفانه خوزستان هنوز نت قطعه و ایمیل نمیتونم بزنم و من موندم و کلیییی حسرررت!!! الان از خونه فامیل ایمیل کردم خداکنه تا اینجا هستم کد رو بفرستین!

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
پریا احمدی
کاربر
پریا احمدی

آموزشplc واقعا حرف نداره. عالیه
همه همینو میگن. ایشالا فصل های بعدی به زودی اراعه بشن

هادی
کاربر
هادی

با سلم و خسته نباشید
گفتنی ها رو دوستان گفتن، م هم یه پیشنهاد داشتم:
اگه بخش پشتیبانی و سوال و جواب رو فعال تر کنید خیلی عالی میشه.
ممنون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سهیل
کاربر
سهیل

مهندس سیاه تیری بمونی برامووووون ایشالا
واسه همه آموزش دادنات مرسی(:

میلاد
کاربر
میلاد

سلام. واقعا ممنونم از سایت خوبتون.من اموزشplc روتهیه کردم و خیلی راضی بودم ازش.خسته نباشید

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
حسین
کاربر
حسین

ما دانشجو ها برای نرم افزار فقط سایت شما

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
پریا احمدی
کاربر
پریا احمدی

نرم افزارهای دانشگاهی مخصوصا سیمولینک که نیاز هر دانشجویی هست. واقعا عالیه. دوستم که تهیهه کرده رضایت کامل داره

حسین
کاربر
حسین

سایت تون عالیه…
انشالله همیشه موفق باشید تا ما هم استفاده کنیم…🌷😊

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
محمد نطری
کاربر
محمد نطری

سلام سایت تون خیلی خوبه در گرایش قدرت وب سایت تخصصی خیلی کمه به خصوص نت فارسی
ادامه بدین…..
با ارزوی موفقیت .

سهیل
کاربر
سهیل

واقعا نیاز بچه ها رو در سطح بالایی پوشس دادن

هادی
کاربر
هادی

با سلم و خسته نباشید
گفتنی ها رو دوستان گفتن، م هم یه پیشنهاد داشتم:
اگه بخش پشتیبانی و سوال و جواب رو فعال تر کنید خیلی عالی میشه.
ممنون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
مویدی
کاربر
مویدی

سلام
باتشکر از مطالب مفیدتون

مویدی
کاربر
مویدی

سلام
سایتتون بسیار خوب و عالی می باشد
رشته کنترل و اتوماسیون

گرایش رشته تحصیلی
کنترل
علی عباسی
کاربر
علی عباسی

بسیار عالی

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
هادی
Member
هادی

سلام
تبریک خدمت دست اندرکاران سایت بخصوص مهندس سیاه تیری بزرگوار که واقعا راه خوبی رو پیش بردن و امیدوارم در ادامه مسیر هم همانند این چند سال بدرخشند

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
Mossi
کاربر
Mossi

سلام من آموزش plc رو تهیه کردم واقعا خوب و مفهومی بود و مثالایی که حل شد بصورت پروژه ای بود
واقعا ممنونم

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
علیرضاکریمی
کاربر
علیرضاکریمی

Plc خیلی به دلم نشست
دم مهندس گرم

جواد حسینی
کاربر
جواد حسینی

تبریک عرض میکنم بسیار سایت مفید و آموزنده و کاملی دارید تا کنون خیلی از سایت شما بهره برده‌ام.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
علیرضا
کاربر
علیرضا

با عرض سلام و احترام
آموزش‌های شما واقعا از کیفیت مناسبی برخوردار است؛ مخصوصا آموزش مکسول.
اگر برایتان میسر است طراحی و بررسی دو بعدی موتورهای الکتریکی را هم به آموزش‌های مکسول اضافه کنید.
با سپاس فراوان

علیرضا
کاربر
علیرضا

مکسول چش منو گرفته
خدا کنه برنده بشم بتونم تهییه کنم
چون آموزش plc عالی بود، حتما اینم عالیه. حتما حتما

هادی
کاربر
هادی

با سلام و خسته و نباشید.
بنده آموزش متلب رو تهیه کردم و واقعا بصورت کاربردی آموزش داده شده و جا داره به نوبه خودم از اساتید محترم کمال تشکر رو داشته باشم.
به امیدهای اموزش های بیشتر

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
jamal ghaderi
کاربر
jamal ghaderi

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین عزیز poweren.ir
از شما سروران گرامی ممنونیم که مطالب مفیدی ارائه می کنید
باتشکر

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
hossein-j
Member
hossein-j

سلام
ساییتون بسیار عالی و باکیفیته
تشکر میکنم از عوامل سایت https://www.poweren.ir
فقط اگرمیشه تلاش کنید مطالب جدید و بروز رو سریع تر توی سایت قرار بدین ممنون میشم.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
علیرضاکریمی
کاربر
علیرضاکریمی

دقیقا
ما کاملا راضیم.
ایول داری مهندس جان

علیرضا
کاربر
علیرضا

سایتتون بسیار مفید و عالی هست

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
احسان صالحی
کاربر
احسان صالحی

پی دی اف های سایتتون خوب هستند جداً و انحصاری هم هستند .. سلام قرعه کشی…

سهیل
کاربر
سهیل

آره واقعا عالین
ممنون از مهندس

حسین
کاربر
حسین

سلام ممنون از مطالب بسیار مفیدتون که در اختیار ما گذاشته اید

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سهیل
کاربر
سهیل

منم به نوبه ی خود و همه عزیزان ممنونم

Vahid
کاربر
Vahid

سلامم و خسته نباشید
کارتون عالیه.دمت گرم مشتی

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سهیل
کاربر
سهیل

مهندس سیاه تیری خیلی فدایی داری. چاکرتیم

Hosseinj
کاربر
Hosseinj

سلام
سایتتون بسیار عالی است .
و تشکر میکنم از تمام عوامل سایت https://www.poweren.ir

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سهیل
کاربر
سهیل

منم به نوبه ی خودم خسته نباشید و آرزوی سلامتی و موفقیت دا م براشون

احمد خزائیان
کاربر
احمد خزائیان

باسلام منم تبریک میگم.
من از آموزش سیمولینک شما استفاده کردم و خیلی راضی بودم.
به نظرم برای اینکه دانشجوها مخصوصا گرایش قدرت بیشتر با سایت شما و مطالبش آشنا بشن توی نمایشگاه های کار و کارآفرینی که توی دانشگاهها برگزار میشه حضور داشته باشین.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
مجتبی
کاربر
مجتبی

آموزش plc هم حرف نداره. شدیدا پیشنهاد

الهام
کاربر
الهام

کارتون واقعا حرفه ای هست، نمی خوام الکی اینجا بنویسم واقعا هم برای قرعه کشی نیست اومدم بگم خدا قوت

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امید
کاربر
امید

دستشون درد نکنه. کامل و پر نکته هستن آموزش ها

رضا
کاربر
رضا

سلام و خدا قوت میگم بهتون
آموزش های خوبی رو تهیه کردید.
در مورد تخفیف هم ، اگه میزاشتید تا بعد قرعه کشی باشه ،شاید بهتر می بود.
ان شاءالله موفق باشید
با تشکر

گرایش رشته تحصیلی
قدرت , الکترونیک
امید
کاربر
امید

دوست عزیز به نظرم قیمت ها خیلی خوبن
بقیه سایت ها خدا تومن میگیرن همشون هم ناقص

حسین
کاربر
حسین

همه چیز عالی .
دمتون گرم

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
احمد سعادت
کاربر
احمد سعادت

منم همین که گفتی (:

عباسی
کاربر
عباسی

ممنون از تلاش و همتی که می‌گذارید این صفحه تبدیل به یک برند و یک مرجع خیلی خوب برای ارجاع دانشجوها م هست که من معمولا اون ها در مواردی که خودم کم اطلاع هستم ارجاع میدم. اما همچنان جا برای بهتر شدن و بهبود هست . بسیار سپاسگذار

گرایش رشته تحصیلی
قدرت , کنترل
احمد سعادت
کاربر
احمد سعادت

دقیقا،اگثر جزوه هااین جا پیدا میشن
آموزش ها هم که دیگه عالی

امیر
کاربر
امیر

واقعا عالی هستید

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
محمد
کاربر
محمد

خوبه که شما هم مث من خوشحالید
عالی عالی
مرسییییییی

حامد
کاربر
حامد

سلام فقط میتونم بگم که آموزش هاتون بسیار عالی مخصوصا آموزش ماکسول که خیلی خوب و روان ارائه شده
ممنون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امید
کاربر
امید

ایشالا تو هر زمینه همینطور عالی و موفق باشن

سروش
کاربر
سروش

تولد این مجموعه رو تبریک

همیشه یکی از بهترین منابع من برای یادگیری بودن

گرایش رشته تحصیلی
مکاترونیک
احمد
کاربر
احمد

واقعا ارزش آموزش ها بیشتر از این چیزاست
ممنون از مهندس سیاه تیری عزیز

مجتبی
کاربر
مجتبی

ضمن عرض تبریک ارزوی موفقیت بیشتر
بنظرم با توجه به امار ۶۰ درصدی استفاده از تلفن های همراه لطفا تو سال جدید قابلیت نمایش آموزش هارو تو دستگاههای اندروید هم فراهم کنید سپاس

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
وحید
کاربر
وحید

پیشنهاد خوبیه. ان شالله که مقدور بشه

دانیال اصلی
کاربر
دانیال اصلی

سال گذشته اموزش برنامه نویسی رو از مجموعه شما خرید کردم. ترم سه برق بودم و درس برنامه نویسی رو ۲۰ گرفتم. خیلی راضیم الانم خیلی از مطالب سایت استفاده میکنم.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
حامد
کاربر
حامد

به امید موفقیت دیگر دوستان. منم از این اتفاق و آشنایی سایت بسیار خرسندم

علی
کاربر
علی

من بسته آموزش plc siemens از سایت شما خریداری کردم آموزش عالی بود منتظر سری ۳ از اموزش هستیم.واقعا باید به تیم قوی که تشکیل دادین تبریک بگم

گرایش رشته تحصیلی
الکترونیک , کنترل
امید
کاربر
امید

واقعا توی چند فیلم اولش، رضایت کامل جلب توجه هر کسی میشه

mohsen997
کاربر
mohsen997

با سلام و عرض خسته نباشید
واقعا میشه گفت که گروه شما در زمینه تولید محتوا کم نظیر، امیدوارم این روند برای همیشه برقرار باشه.

امید
کاربر
امید

قدم بزرگی در راه آموزش های جامع برداشتن
ممنونیم

الناز
کاربر
الناز

خوش حالم که با سایت شما آشنا شدم
آموزش هاتون داخل موفقیت های تحقیقاتی و دانشگاهی خیلی
کمکم کردن.امیدوارم بتونم بقیشو تهیه کنم
ممنون

محمد
کاربر
محمد

سلام ممنون از مطالب بسیار مفیدتون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امید
کاربر
امید

نظر همه ما همینه
ممنوووووونیم

ماهان
کاربر
ماهان

ممنون از سایت پر بار و با ارزشتون
هم چنین خسته نباشید بابت آموزش های عالی سایت
با تشکر از زحمات فراوان مهندس سیاه تیری

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
T.H
کاربر
T.H

سلام.میخواستم تشکر کنم بابت سایت خوب شما.من گرایشم مخابرات هست و میخواستم بپرسم میشه اسم سایت تغییر کند ویک سایت کلی برای همه گرایش های برق بشود؟چون که دانشجویان مخابرات و بقیه گرایش ها هم به همچین سایت با کیفیتی نیاز دارن و میخواستم که اگه میشه تیمتان را گسترش بدهید که دیگر گرایش های برق هم بتوانن از اموزش های با کیفیت شما استفاده کنند.

گرایش رشته تحصیلی
مخابرات
وحید
کاربر
وحید

آموزش ها خیلی به دانشجوهای دانشگاه کمک کرده چون واقعا همچین آموزش های کاملی کم پیدا میشن
همه دوستانم که تهیه کردن راضین از مهندس

cr7
کاربر
cr7

سلام.دوست داشتم از تمام وجود بگم که خیلی کار بزرگی را انجام دادید و ترس خیلی هارو با این سبک اموزش برای انجام پروژه های سنگین از بین بردید.
خیلی ممنون از زحمات تیم پرانگیزه شما.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امید
کاربر
امید

آموزش plc واقعا تمام نگرانی من نسبت به یادگیریش رو رفع کرده
منتظر فصل بعدی هستیم مهندس…
موفق باشید

احسان صالحی
کاربر
احسان صالحی

منم منتظرم تا پولدار بشم دانلودش کنم…

مهدی
کاربر
مهدی

سلام و خسته نباشید میگم به تیم قوی شما.
انشالله همین موفق باشید.

علی
کاربر
علی

بله انشالله همینطوری پله های موفقیت را ادامه دهند و در همه زمینه ها موفق باشند.

علی
کاربر
علی

با سلام.امیدوار هستم این روند صعودی در کیفیت اموزش ها همینطور ادامه داشته باشد و همینچنان پربازدید ترین سایت برای مهندسی برق بماند.

محمد
کاربر
محمد

ان شالله، امیواریم
خدا پشت و پناهت مهندس جان

علی
کاربر
علی

سلام.خواهشمند هستم که اموزش اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق هم در ادامه مجموعه plc قرار دهید تا بتوانیم در مراکز صنعتی حرفی برای گفتن داشته باشیم چون اموزش های شما خیلی کامل هستن.
ممنون از زحمات

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
علیرضاکریمی
کاربر
علیرضاکریمی

من که از آموزش plc کاملا راضیم. واقعا تمام توقع من رو برآورده کرد
دمتون گرم

مصطفی
کاربر
مصطفی

با سلام
خیلی ممنون بابت آموزش های خوبتون و همچنین وقتی که می‌گذارید.

گرایش رشته تحصیلی
کنترل
مجتبی
کاربر
مجتبی

تبریک و خسته نباشید خدمت مهندس سیاه تیری بابت کاربزرگی که در راه آموزش برداشتن

سهیل
کاربر
سهیل

آموزش plc از هر آموزشی توی ایران یه سر و گردن بالاتره.
جاداره یه خسته نباشید جانانه خدمتتون عرض کنم.ممنون
کاش الان که آموزش ها تخفیف خوردن میتونستم تهییه کنم مخصوصا MaxWell که خیلی دوست دارم یاد بگیرم ولی فعلا برام مقدور نیست.
کاش دوباره تخفیف بخورن…

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
حامد
کاربر
حامد

از تلاش بی وقفه همه عزیزان تشکر.ارزش آموزش ها واقعا بیشتر از این چیزاست
ثابت کردید که توی علم روز دنیا توانمندیم
ممنون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
احمد
کاربر
احمد

به هر آموزشی که خواستم یاد بگیرم، توی این سایت پیدا کردم.دیگه بهتر از این؟
موفق و سربلند باشید….

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
صالح
کاربر
صالح

مهندس جان واسه همه تلاش ها و پیگیریات مرسی.مخصوصا آموزش ها که خداااااااست. ایولا و دمت گرم مال خودته عزیز

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
امیدبامری
کاربر
امیدبامری

مرسی که شعارتون رو عملی کردین: ” به معنای واقعی مهندس باش”
یه دنیا ممنون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
پوریا
کاربر
پوریا

شعاری که خیلی از دانشگاه ها جرعت عملی کردنش رو ندارن

محمد
کاربر
محمد

سایت بسیار پرارزشی هست مخصوصا آموزش های تصویری که جایی واسه بهونه نگذاشتن
تشکر و خسته نباشید

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
مجتبی
کاربر
مجتبی

خوش حالم که مهندسان کشورم این قدر عالی و پرقدرت در راه آموزش تلاش میکنن.به امید موفقیت های بیشتر و همیشگی.ممنون

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
وحید
کاربر
وحید

واقعا مدرسای سایت از دل و جون واسه آموزش وقت میگذارن.مرسی مرسی (:

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
احمد سعادت
کاربر
احمد سعادت

دقیقا.خدا پشت و پناهشون

پوریا
کاربر
پوریا

از اینکه زودتر سراغ این سایت نیومدم پشیمونم ولی در عوضش واسه کیفیت آموزش ها کلی خوشحالم که میتونم در دنیای مهندسی برق حرفی واسه گفتن داشته باشم.ممنون و خسته نباشید.

گرایش رشته تحصیلی
الکترونیک
AlirezaKarimi
کاربر
AlirezaKarimi

آموزش PLC واقعا محشر بود.هیچ سایت دیگه ای همچین آموزش جامعی رو اراعه نخواهد کرد.واقعا ایول داری مهندس جان

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
raminahmadiv75
Member
raminahmadiv75

با سلام و خدا قوت،ممنون بابت آموزش عالی PLC و کتاب کدام نرم افزار
اگر امکان دارد آموزش درایو ها و اینورتر ها و ای پلن و همچنین اتوکد و wincc را نیز در اولویت های آموزش قرار دهید،با سپاس فراوان

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
علیرضاکریمی
کاربر
علیرضاکریمی

مطمعنم مهندس در آینده ای نزدیک پرقدرت وارد این زمینه ها خواهند شد.ان شاالله خدا اون روز رو بیاره

لایو اینستاگرام: "انتخاب نرم افزار مناسب در مهندسی برق + پاسخ به سوالات شما"، امشب ساعت 23:15 پیج اینستاگرام
نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر