3 سال گذشت…

و چه ساده ۳ سال گذشت…

در این سال بخصوص در نیمه دوم آن بیشترین میزان فعالیت ما را در طول فعالیت وب سایت شامل می شد. در زمینه تولید محتوای آموزشی شاهد حضور دیگسایلنت و تولید فصل دوم آموزش نرم افزار مکسول بودیم.

در کنار محتوای ویژه تعداد زیادی مطلب تخصصی برای شما در زمینه های مختلف نگارش کردیم و همه ی آنها را با مالتی مدیا(ویدیو های ترجمه شده) همراه ساختیم تا در نهایت بهترین مقاله درون وب سایتی را به شما ارائه نماییم.

خدمات جدید:

در این سال به صورت ویژه شاهد افزایش بازدیدکنندگان بودیم که مسلما کار را برای ما جدی تر ساخت به همین دلیل نیز سرویس هایی نظیر راه اندازی کانال فعال تلگرام را در دستور کار قرار دادیم که حقیقتا نتیجه آن بیش از انتظار ما بود و از این بابت از شما متشکریم.

در زمینه خدمات پستی از بسته بندی جدید رونمایی کردیم که شامل DVD پرینتر و گرید A، جلد و… می بود که بحمدالله مورد استقبال قرار گرفت.

یکی دیگر از خدمات جدید در این سال پادکست می باشد که با استقبال بسیار خوبی روبه رو شد و حتما روند تولید محتوا در این ززمینه را ادامه خواهیم داد.

امکان ارسال پاسخ نظرات به ایمیل کاربران نیز از جمله موارد یوزر فرندلی بود که عملا برای کاربران بسیار خوشایند بود و به محض دریافت پاسخ برایشان ایمیلی ارسال می شد.

مورد دیگر تغییر در بخش خواندنی ها بود که سعی کردیم قسمتی را نیز برای خانواده ها و کودکان در زمینه ساخت وسایل ساده در منزل در زمینه برقی قرار دهیم تا این عزیزان نیز بتوانند علاقه خود را در کودکی دنبال نمایند.

از جمله موارد دیگر می توان به: حضور فیزیکی در فروشگاه های منتخب، بهبود کدینگ ویدیو ها؛ پلیر جدید و قدرتمند، مستقیم سازی درگاه بانکی، حالت موبایل AMP، افزایش سرعت بارگذاری صفحات، ارتقا سرعت هاست دانلود، توضیحات دانه ریز گوگل و بسیاری دیگر از موارد فنی که هدف همگی آنها لذت بخش تر کردن تجربه کاربری شما از وب سایت می باشد.

آنچه که در سال جدید خواهید دید:

در زمینه آموزش های ویژه حتما شاهد حضور آموزش شبیه سازی و سیمیولینک سیستم های قدرت در متلب خواهید بود و پس از آن نیز فصل دوم آموزش دیگسایلنت و فصل سوم آموزش Ansys مکسول در دستور کار قرار خواهد گرفت. امیدواریم که همچنان زمان کافی برای ارائه محصولات جدید باقی بماند که البته با توجه به زمان بر بودن موارد بالا بعید به نظر می رسد.

حتما سعی خواهیم کرد بررسی های تخصصی به همراه محتوای چندرسانه ای را نیز در برنامه کاری قرار دهیم تا دوستان بیشتر و عمیق تر با مسائل آشنا گردند، و البته در کنار موارد بالا مثل همیشه کتاب های ضروری و مهم فراموش نخواهد شد در واقع شاید مهم ترین رسالت ما تکمیل بخش کتاب خواهد بود.

کم کاری این سال:

متاسفانه امسال در بخش اخبار کم کار بودیم و سال بعد سعی می کنیم در این قسمت خبرهای مهم بخصوص اطلاعاتی از کنفرانس های مهم را نشر دهیم و یا در صورت امکان تهیه گزارش از فعالیت کاری آنها، تا در نهایت شما انتخاب کننده بهترین کنفرانس در زمینه مهندسی برق باشید.

موارد چالش برانگیز:

همواره نگه داشتن کیفیت کار در بهترین سطح از رضایت، کار مشکلی برای ما بوده است بخصوص اینکه امسال فعالیت کانال تلگرامی را نیز داریم و باید در این زمینه بیشتر شاهد نوآوری و ایده باشیم. بنده به عنوان مدیریت وب سایت همواره از ایده های جدید دوستان حمایت کرده ام و امسال نیز حتما این روند ادامه خواهد داشت تا در نهایت شاهد گرم تر شدن فضای این خانواده دوست داشتنی باشیم.

تشکر از شما:

بدون شک تمام موفقیت های PowerEn‌مرهون لطف و حمایت شماست و دوستانی که از نزدیک با ما کار کرده اند و یا حتی از ما خرید داشته اند شاهد تلاش یکپارچهه ما بدون در نظر داشتن مسائل مالی بوده اند و به شما اطمینان می دهم این روند تا زمانی که بنده در این سمت هستم ادامه خواهد داشت.

نظرات شما:

ما هیچوقت نظر کسی را سانسور نکرده ایم و شما به راحتی می توانید نظرات کاملا مخالف ما را در وب سایت ببینید پس در زمینه نظر گذاشتن هیچ نگرانی نداشته باشید و همواره از شما همانگونه که در صحفه نخست وب سایت امکان نظرسنجی قرار داده ایم می خواهیم که ما را نقد نمایید.

منتظر نظر شما در مورد سالی که گذشت نه تنها در مورد وب سایت بلکه در زمینه زندگی شخصی شما و پیشرفت هایتان در قسمت نظرات این پست هستیم.

در پناه حق.

محمد سیاه تیری

 

 

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

گرایش مورد علاقه‌ام ماشین‌های الکتریکیه، به‌شدت به PLC و اتوماسیون علاقه دارم و دوست دارم عمده تایمم رو برای برنامه‌نویسی صنعتی بذارم - هدفم انتقال تمام دانش تخصصی هست که در طی سال‌ها فعالیت به‌صورت پروژه محور (برای شرکت‌ها و افراد) کسب کردم و واقعاً خوشحال می‌شم بتونم کمکتون کنم. تموم موفقیت‌های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. دانش‌آموخته کارشناسی ارشد برق - قدرت (ماشین‌های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی
همراه ما باشید در پیـج اینستـاگرام پیـج اینستـاگـرام

دوره جامع PLC

آموزش پی ال سی

آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC

در دوره آموزش پی‌ال‌سی شما تنها با PLC کار نخواهید کرد! بلکه درکنار آن آموزش HMI، PID، درایو، سرو، انکودر، شبکه‌های صنعتی و ده‌ها مورد دیگر نیز خواهد بود.

“همه و همه تنها در یــک دوره جــامع”

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید