کتاب ارزیابی شاخص های قابلیت اطمینان شبکه توزیع

کتاب ارزیابی شاخص های قابلیت اطمینان شبکه توزیع

قابلیت اطمینان جدای از اینکه امری بسیار حائز اهمیت در یک شبکه توزیع پایدار می باشد، خودش می توان گزینه بسیار خوبی به عنوان استانداردهای ملی قلمداد گردد.

به همین دلیل جهت بررسی و مقایسه قابلیت اطمینان شرکت های توزیع در سطح منطقه ای، استانی و یا حتی جهانی نیاز به ملاک ها و یا شاخص های مناسبی داریم. در این حالت ممکن است اطلاعات مورد نیاز برای بدست آوردن شاخص های قابلیت اطمینان کامل و کافی نباشد لذا روش های تخمینی جهت تخمین شاخص ها اهمیت پیدا می کند.

در ادامه بخوانید  کتاب ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت (en) – بیلینتون

در کتاب ارزیابی شاخص های قابلیت اطمینان شبکه توزیع ضمن معرفی چندین شاخص استاندارد، روش هایی به منظور محاسبه این شاخص ها پیشنهاد گردیده است و در نهایت یکی از پست های فوق توزیع استان قم که یکی از امور برق منطقه ای تهران می باشد در دوره زمانی سال 1392 به عنوان مطالعه و بررسی موردی انتخاب گردیده است.

 

دانلود با لينک مستقيم کتاب ارزیابی شاخص های قابلیت اطمینان شبکه توزیع | با حجم 4 مگابايت

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
پیشنهاد ویژه PLC
امیدواریم از خواندن این پست لذت برده باشید اگر می‌خواهید در کمتر از ۱ ماه متخصص PLC شوید توصیه می‌کنیم این دوره خاص را از دست ندهید آموزش PLC
بستن

امیدواریم از خواندن این پست لذت برده باشید

x

اگر می‌خواهید در کمتر از ۱ ماه متخصص PLC شوید توصیه می‌کنیم این دوره خاص را از دست ندهید

آموزش PLC

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments