کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک

کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک

یکی از مواردی که متاسفانه باید صورت پذیرد تا شما به عنوان یک مهندس بتوانید تحلیل های درست و منطقی انجام بدهید تسلط کامل بروی مباحث تحلیلی مدارهای الکترونیکی می باشد، بسیار دیده می شود که برخی مهندسین بدون طی کردن این مرحله وارد مباحث طراحی با استفاده از کامپیوتر و نرم افزار های مهندسی می شوند که به دلیل نداشتن درک درست از وقایع امکان پیاده سازی صحیح طرح ممکن نیست.

به همین دلیل شما باید ابتدا بر تئوری بیان شده به خوبی سوار شوید تا در ادامه بتوانید به عنوان یک طراح، پروژه های مهندسی را انجام دهید.

در ادامه بخوانید  مدارهای الکتریکی ویلیام هیت فارسی و انگلیسی

چرا شما به دانش کاربردی اهمیت نمی دهید چه نیازیست که یک مهندس برق با تمامی مدارات آشنا شود؟

اگر شما بدون داشتن دانش تئوری وارد فرآیند شبیه سازی شوید در نهایت می بینید نمی توانید به صورت علمی پروژه مدنظر را شبیه سازی نمایید و علت آن نداشتن درک کافی از تئوری می باشد.

به همین جهت توصیه می شود که همواره در تایم های آزاد نگاهی به کتاب های مرجع در حوزه طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیکی داشته باشید.

کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک که یکی از اثرهای دکتر خلیل مافی نژاد می باشد سعی کرده است در 457 صفحه به توضیح دقیق موارد بنیادی در طراحی مدار و سپس تحلیل آن بپردازد.

متاسفانه کتاب قدیمی می باشد و این مورد می تواند بر کیفیت مطالعه مخاطب اثر گذارد، البته به صورت کلی از لحاظ کیفیت، در سطح خوبی قرار گرفته است.

 

     دانلود مستقیم کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک | با حجم 6 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments