کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک

کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک

یکی از مواردی که متاسفانه باید صورت پذیرد تا شما به عنوان یک مهندس بتوانید تحلیل های درست و منطقی انجام بدهید تسلط کامل بروی مباحث تحلیلی مدارهای الکترونیکی می باشد، بسیار دیده می شود که برخی مهندسین بدون طی کردن این مرحله وارد مباحث طراحی با استفاده از کامپیوتر و نرم افزار های مهندسی می شوند که به دلیل نداشتن درک درست از وقایع امکان پیاده سازی صحیح طرح ممکن نیست.

به همین دلیل شما باید ابتدا بر تئوری بیان شده به خوبی سوار شوید تا در ادامه بتوانید به عنوان یک طراح، پروژه های مهندسی را انجام دهید.

در ادامه بخوانید  مدارهای الکتریکی ویلیام هیت فارسی و انگلیسی

چرا شما به دانش کاربردی اهمیت نمی دهید چه نیازیست که یک مهندس برق با تمامی مدارات آشنا شود؟

اگر شما بدون داشتن دانش تئوری وارد فرآیند شبیه سازی شوید در نهایت می بینید نمی توانید به صورت علمی پروژه مدنظر را شبیه سازی نمایید و علت آن نداشتن درک کافی از تئوری می باشد.

به همین جهت توصیه می شود که همواره در تایم های آزاد نگاهی به کتاب های مرجع در حوزه طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیکی داشته باشید.

کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک که یکی از اثرهای دکتر خلیل مافی نژاد می باشد سعی کرده است در 457 صفحه به توضیح دقیق موارد بنیادی در طراحی مدار و سپس تحلیل آن بپردازد.

متاسفانه کتاب قدیمی می باشد و این مورد می تواند بر کیفیت مطالعه مخاطب اثر گذارد، البته به صورت کلی از لحاظ کیفیت، در سطح خوبی قرار گرفته است.

 

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب روش طراحی و تحلیل مدارهای الکترونیک | با حجم 6 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر