کتاب دینامیک سیستم های قدرت (en) – نان یو

کتاب دینامیک سیستم های قدرت نان یو

دینامیک در سیستم های قدرت یکی از موارد بسیار مهم در پایداری و واکنش گرا بودن کل شبکه می باشد و به دلیل ظهور بارهای جدید و بسیار متنوع بیش از گذشته این حساسیت باید درنظر گرفته شود.

نخستین باری که انسان توانست نیروگاه را برای تولید برق فراهم نماید شاید هیچکس باور نمی کرد گستره تغییرات بار روزی وارد این مرحله شود و برای تامین این نیاز، مجبور به استفاده از کنترل کننده های متفاوتی شویم که همگی توسط تحلیل های دینامیکی می توانند تضمین کننده نیاز ما در شبکه های قدرت باشند.

در ادامه بخوانید  کتاب دینامیک سیستم های قدرت - محمد تقی بطحایی

کتاب دینامیک سیستم های قدرت نان یو (Electric Power System Dynamics – Yao Nan Yu) یکی از بهترین کتاب های مرجع نوشته شده در زمینه دینامیک سیستم های قدرت می باشد که باگذشت سال های بسیار زیادی از چاپ آن همچنان انتخاب شماره یک مهندسین برق می باشد.

توجه داشته باشید که کتاب دینامیک سیستم های قدرت Yao Nan Yu کاملا به زبان انگلیسی می باشد.

 

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب دینامیک سیستم های قدرت (en) – نان یو | با حجم 83 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب دینامیک سیستم های قدرت (en) – نان یو
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر