کتاب تجهیزات پست

کتاب تجهیزات پست

در پست برق شما تقریبا تمام دستگاه های مهم برقی را مشاهده می کنید به همین دلیل کار در پست های فشار قوی می تواند یکی از بهترین دانشگاه ها در حوزه برق باشد.

البته اگر شما در مرحله ساخت یک پست برق وارد این محیط شوید در کمتر از چند ماه مانند یک مهندس چندین ساله دانش فنی فراخواهید گرفت.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم برای شما عزیزان یک کتاب در زمینه آشنایی با تجهیزات پست تهیه نماییم تا بتوانید در مدت زمان اندکی به اندازه موردنیاز در مورد تجهیزات مختلف برقی دانش کسب نمایید.

در کتاب تجهیزات پست شما در 80 صفحه با حجم خوبی از اطلاعات مواجه می شوید که در این میان می توان به؛ انواع پست، انواع برقگیر، عملکرد برقگیر، ساختمان برقگیر، مانیتورینگ برق گیر، کنتور برق گیر، انواع شینه، شینه نرم، شینه سخت، اتصالات واستراکچرا، انواع مقره، روش های قطع و وصل مدارها، دلایل قوس الکتریکی، کلیدفیوز، سکسیونر، کلیدهای قدرت، عایق بندی، کلید کم روغنی، کلید اکسپانزیون، انواع کابل ها، کابل با عایق PVC، تخلیه کابل و … اشاره کرد.

در ادامه بخوانید  کتاب سیستم اتوماسیون پست برق

با خواندن این دست کتاب ها می توانید به مرور زمان دانش فنی خود را افزایش دهید و در نهایت به عنوان یک گزینه ایده آل برای استخدام در یک شرکت خصوصی خود را مطرح نمایید.

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب تجهیزات پست | با حجم 3 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب تجهیزات پست
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
فایل های تصویری و عکس
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر