کتاب تاسیسات برق فشار ضعیف

کتاب تاسیسات برق فشار ضعیف

کتاب تاسیسات برق فشار ضعیف زیرمجموعه ای از سری “مشخصات فنی و عمومی اجرایی تاسیسات برقی ساختمان” می باشد که در 459 صفحه تنظیم شده است، در ابتدای این کتاب بخش نامه ای قرار گرفته که تمامی دستگاه های اجرایی، مهندسان مشاور و پیمانکاران را موظف به اجرای متون این کتاب کرده است و این نکته به معنی کاربردی بودن سبک نوشتاری این کتاب می باشد.

در کتاب تاسیسات برق فشار ضعیف، شاهد موارد و نکات بسیار زیادی هستیم که گاها نیز باهم تناسب موضوعی ندارند، نویسنده کتاب سعی کرده است به صورت جامع به بررسی تمام موارد بپردازد چرا که گرفتن استانداردهای سازمان های زیرربط منوط به گذراندن دستورالعمل های این کتاب می باشد.

در ادامه بخوانید  کتاب تاسیسات برقی فشار ضعیف و فشار متوسط

به همین جهت در این کتاب در مورد؛ سیم ها و کابل های فرکانس پایین (مناسب خطوط تلفن)، وسایل ارتباطی، سیستم های دربازکن و فراخوان و …  سخن به میان آمده است.

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب تاسیسات برق فشار ضعیف  | با حجم 9 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب تاسیسات برق فشار ضعیف
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر