کتاب برق صنعتی

کتاب برق صنعتی

برق صنعتی یکی از کاربردی ترین گرایش های برق می باشد که همواره و در هر شرایط اقتصادی به آن نیازمند هستیم، و با سرمایه گذاری در فراگرفتن این گرایش می توانید به سادگی شاهد رشد و ارتقا کسب و کار خودتان باشید. این حوزه به دلیل استفاده فراوان در صنعت هر ساله تکنولوژی آن به روز می شود و شما باید پیوسته خود را به روز نگه دارید.

نکته مثبت کتاب برق صنعتی نگارش آن توسط یکی از شرکت های خوش نام در زمینه آموزش های مهندسی به نام “ره آوران فنون پتروشیمی” می باشد.

شرکت ره آوران فنون پتروشیمی چیست؟

شرکت ره آوران فنون پتروشیمی یکی از شرکت های موفق در زمینه تربیت مهندسین، زیر نظر شرکت های معتبر آلمانی می بود، این شرکت در سال 1377 در شهرستان ماهشهر برای تربیت نیروی متخصص شروع به کار کرد و توانست منابع بسیار خوبی از لحاظ کاربردی تولید نماید.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش برق صنعتی

نکات مثبت و منفی این کتاب بصورت کلی چیست؟

ویژگی مثبت آن نحوه نگارش می باشد که به دلیل سعی در تربیبت نیروی کار ماهر سبب شده سبک نوشتاری به سمت کاربردی میل نماید، اما در سوی دیگر حضور برخی از مطالب قدیمی در کتاب برق صنعتی می باشد که نیاز به مطالعه کتاب های به روزتر را یادآوری می کند.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب برق صنعتی | با حجم 12 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب برق صنعتی
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر