کتاب برق صنعتی

کتاب برق صنعتی

برق صنعتی یکی از کاربردی ترین گرایش های برق می باشد که همواره و در هر شرایط اقتصادی به آن نیازمند هستیم، و با سرمایه گذاری در فراگرفتن این گرایش می توانید به سادگی شاهد رشد و ارتقا کسب و کار خودتان باشید. این حوزه به دلیل استفاده فراوان در صنعت هر ساله تکنولوژی آن به روز می شود و شما باید پیوسته خود را به روز نگه دارید.

نکته مثبت کتاب برق صنعتی نگارش آن توسط یکی از شرکت های خوش نام در زمینه آموزش های مهندسی به نام “ره آوران فنون پتروشیمی” می باشد.

شرکت ره آوران فنون پتروشیمی چیست؟

شرکت ره آوران فنون پتروشیمی یکی از شرکت های موفق در زمینه تربیت مهندسین، زیر نظر شرکت های معتبر آلمانی می بود، این شرکت در سال 1377 در شهرستان ماهشهر برای تربیت نیروی متخصص شروع به کار کرد و توانست منابع بسیار خوبی از لحاظ کاربردی تولید نماید.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش برق صنعتی

نکات مثبت و منفی این کتاب بصورت کلی چیست؟

ویژگی مثبت آن نحوه نگارش می باشد که به دلیل سعی در تربیبت نیروی کار ماهر سبب شده سبک نوشتاری به سمت کاربردی میل نماید، اما در سوی دیگر حضور برخی از مطالب قدیمی در کتاب برق صنعتی می باشد که نیاز به مطالعه کتاب های به روزتر را یادآوری می کند.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب برق صنعتی | با حجم 12 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر