کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل

کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل

همانطور که اطلاع دارید واحد درسی بررسی سیستم های قدرت به صورت بررسی یک و دو در دانشگاه ها ارائه می شود که در واقع در کتاب ها نیز تحت عنوان جلد شماره یک و شماره دو تقسیم بندی می گردد.

یکی از مراجع بسیار خوب برای بررسی سیستم های قدرت کتاب دکتر هادی سعادت می باشد که خوشبختانه از بار علمی خوبی نیز بهره مند می باشد، البته نباید این کتاب را با نسخه انگلیسی آن اشتباه بگیرید، کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت، تماما توسط آقایان؛ حیدر علی شایانفر، شهرام جدید و احمد کاظمی به فارسی ترجمه شده است.

در ادامه بخوانید  کتاب بررسی سیستم های قدرت(fa) - استیونسون و گرینجر + حل المسائل

در بررسی سیستم های قدرت 2 شما با مواردی کلیدی همچون؛ تجزیه و تحلیل حالت گذرای ماشین سنکرون، خطاهای نامتقارن، مولفه ی متقارن، پایداری و … آشنا خواهید شد.

بیشتر مباحث بررسی 2 از بعد ریاضیاتی حاوی معادلات طولانی و زمان بر هستند به همین دلیل مباحث این قسمت از کتاب عموما توسط نرم افزارهای سیستمی مانند دیگسایلنت، متلب و … شبیه سازی می شوند.

در این کتاب نیز خوشبختانه در فصول پایانی کار با نرم افزار محبوب متلب به صورت محدود ولی کاربردی آموزش داده شده است.

در کنار کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت، حل المسائل آن نیز قرار گرفته است که می توانید برای بررسی پاسخ های سوالات پایان فصل از آن استفاده نمایید.

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل  | با حجم 97 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل
4.4 (88.57%) 7 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر