کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل

کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل

همانطور که اطلاع دارید واحد درسی بررسی سیستم های قدرت به صورت بررسی یک و دو در دانشگاه ها ارائه می شود که در واقع در کتاب ها نیز تحت عنوان جلد شماره یک و شماره دو تقسیم بندی می گردد.

یکی از مراجع بسیار خوب برای بررسی سیستم های قدرت کتاب دکتر هادی سعادت می باشد که خوشبختانه از بار علمی خوبی نیز بهره مند می باشد، البته نباید این کتاب را با نسخه انگلیسی آن اشتباه بگیرید، کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت، تماما توسط آقایان؛ حیدر علی شایانفر، شهرام جدید و احمد کاظمی به فارسی ترجمه شده است.

در ادامه بخوانید  کتاب بررسی سیستم های قدرت (fa) - استیونسون و گرینجر + حل المسائل

در بررسی سیستم های قدرت 2 شما با مواردی کلیدی همچون؛ تجزیه و تحلیل حالت گذرای ماشین سنکرون، خطاهای نامتقارن، مولفه ی متقارن، پایداری و … آشنا خواهید شد.

بیشتر مباحث بررسی 2 از بعد ریاضیاتی حاوی معادلات طولانی و زمان بر هستند به همین دلیل مباحث این قسمت از کتاب عموما توسط نرم افزارهای سیستمی مانند دیگسایلنت، متلب و … شبیه سازی می شوند.

در این کتاب نیز خوشبختانه در فصول پایانی کار با نرم افزار محبوب متلب به صورت محدود ولی کاربردی آموزش داده شده است.

در کنار کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت، حل المسائل آن نیز قرار گرفته است که می توانید برای بررسی پاسخ های سوالات پایان فصل از آن استفاده نمایید.

 

     دانلود مستقیم کتاب بررسی سیستم های قدرت 2 – هادی سعادت + حل المسائل  | با حجم 97 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments