کتاب اندازه گیری الکتریکی 2

کتاب اندازه گیری الکتریکی 2

در کتاب اندازه گیری الکتریکی 2 به بحث پیرامون برخی از ایده های اساسی ابزارهای اندازه گیری الکترونیکی خواهید پرداخت. خواهیم دید که ولت سنج های الکترونیکی خطاهای بارگذاری کمتر و حساسیت بیشتری، در مقایسه با ولت – اهم – میلی آمپرسنج ها دارند از طرفی این ادوات امکان اندازه گیری کمیت های پیچیده را فراهم می سازند.

در این کتاب همانند نسخه شماره 1 آن شاهد اندازه گیری های الکترونیکی هستیم البته این موارد در کتاب اندازه گیری الکتریکی 2 پیچیده تر شده اند و می تواند شروع نگارش یک مقاله کاربردی از سوی شما شود.

پس از مطالعه این کتاب موارد زیر را فراخواهید گرفت؛

  1. اصول عملکرد ولت سنج الکترونیکی (EVM) را می توانید شرح دهید.
  2. انواع گوناگون EVM را نام ببرید.
  3. قرائت های حاصل از EVM را تفسیر نمایید.
  4. یک مدار اهم سنج الکترونیکی مقدماتی را تحلیل یا طراحی کنید.
  5. اصل اساسی طرز کار سنجۀ امپدانس (پاگیرایی) برداری و ولت سنج برداری را می توانید شرح دهید.

در ادامه بخوانید  جزوه اندازه گیری الکترونیکی - باغبانی

اکثر مهندسین برق با وسایل اندازه گیری به خوبی آشنا هستند چرا که مدت زمان زیادی با آنها کار کرده اند و شاید فرصتی نشده که بخواهند به صورت تخصصی با نحوه عملکرد این وسایل آشنا شوند، اگر شما این کتاب و یا کتاب های مشابه را مطالعه نمایید متوجه پیچیدگی این فرآیندها بخصوص در موارد نیاز به حساسیت بالا، آشنا خواهید شد.

تمرکز این کتاب بیشتر بروی چه موضوعاتی می باشد؟

این کتاب حاوی 94 صفحه می باشد که اگر نگاهی به آن بیاندازید متوجه خواهید شد که نویسنده بیشتر بروی “تقویت کننده تفاضلی” و مباحث ترانزیستوری آن بحث کرده است.

چرا نویسنده کتاب مشخص نیست؟

یکی از مشکلات کتاب های موجود نبودن برخی داده های اساسی مانند؛ نویسنده، ناشر و … می باشد، اما موردی که برای ما بسیار حائز اهمیت است کیفیت مطالب کتاب می باشد که خوشبختانه کتاب مذکور در این زمینه خوب عمل کرده است.

 

     دانلود مستقیم کتاب اندازه گیری الکتریکی 2  | با حجم 2 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین محبوب‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
سیدناصرموسوی
سیدناصرموسوی
5 ماه پیش

مهندس منابع به من معرفی کنید

گرایش رشته تحصیلی
کنترل
سیدناصرموسوی
سیدناصرموسوی
5 ماه پیش

سلام جناب مهندس یک ازمون پیشرو دارم منابع من کافی یا کیفیت ندارند کارشناس کنترل ابزاردقیق هستم و ارشد 1ترم دولتی تحصیل بعد انصراف دلایلی چند کتاب یا هر مطلبی که شما بفرمایید نیاز دارم جهت این ازمون اندازه گیری الکتریکی/مدارمنطقی/مدار1و2/الکترونیک/کنترل/الکترومغناطیس مدار و الکترونیک دستم پره ولی بقیه دروس …….یاعلی

گرایش رشته تحصیلی
کنترل