کتاب الکترونیک قدرت (fa) – رودی بولر

کتاب الکترونیک صنعتی بولر

با ظهور و پیشرفت نیمه هادی ها در سراسر دنیا شاهد رشد ناگهانی الکترنیک صنعتی نیز بودیم این اتفاق در دهه 50 میلادی (شکوفایی) اتفاق افتاد و به دنبال آن این دانش به صورت جداگانه در دانشگاه ها شروع به تدریس شد تا به امروز که در همه مراحل تولید، توزیع، انتقال، مصرف و … شاهد الکترونیک صنعتی هستیم.

کتاب الکترونیک صنعتی هنس رودی بولر یکی از کتاب های نخستین بود که در دهه 50 ه.ش در این زمینه به چاپ رسید، این کتاب در سال 1364 توسط دکتر قدیر عزیزی قنادی و زیر نظر انتشارات دانشگاه تهران در ایران به زبان فارسی ترجمه گردید.

کتاب الکترونیک صنعتی بولر سال ها در ایران به دو دلیل عمده مرجع تمامی دانشگاه های کشور بود؛

جامع بودن کتاب در زمان خودش با داشتن بیش از 400 صفحه.

انتخاب به عنوان کتاب مرجع توسط ستاد انقلاب فرهنگی.

در ادامه بخوانید  کتاب الکترونیک صنعتی - رضا قاضی

الکترونیک صنعتی می تواند تقریبا به دو زمینه متمایز “الکترونیک قدرت” و “الکترونیک تنظیم و فرمان” تقسیم بندی شود، در این کتاب مباحث همگی به الکترونیک قدرت اختصاص دارند.

این کتاب در سطح جهانی در چه جایگاهی است؟

متاسفانه در تحقیقات PowerEn حتی نتوانستیم نسخه انگلیسی این کتاب را پیدا نماییم، به نظر می رسد این کتاب در ابتدا به زبان آلمانی نوشته شده است و دکتر قنادی آن را به زبان فارسی برگردانده است که این مورد باعث می شود کتاب وجهه جهانی خاصی نداشته باشد.

دانش ارائه شده در این کتاب از لحاظ به روز بودن در چه جایگاهی است؟

اطلاعات پایه و اساسی در این واحد درسی همان موارد گذشته می باشند ولی در فصول آخر کتاب شاهد یک کهنگی خاص در مطالب می باشیم که به نظر می رسد این کتاب دیگر مناسب نماینده بودن برای این واحد درسی نمی باشد.

 

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب الکترونیک قدرت (fa) – رودی بولر  | با حجم 6 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب الکترونیک قدرت (fa) – رودی بولر
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
فایل های تصویری و عکس
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر