کتاب اصول محرک های الکتریکی (en) – دابی

کتاب اصول محرک های الکتریکی (en) - دابی

یکی از مباحث داغ حوزه الکترونیک قدرت درایوهای الکتریکی می باشند. نوآوری به قدری در این حوزه بالاست که گویا به تازگی این شاخه از برق قدرت متولد شده است چرا که هر ساله شاهد به چاپ رسیدن کتاب های بسیار قوی در این گرایش تحصیلی هستیم.

کتاب اصول محرک های الکتریکی (Fundamentals of Electrical Drives) نوشته پروفسور G. K. Dubey می باشد که در آن علاوه بر پرداختن به محرک های (درایو) ماشین های DC و AC به مقوله های مکانیکی نیز نگاهی ویژه داشته است و این دو حوزه را به یکدیگر ربط داده است.

در ادامه بخوانید  کتاب درایو موتورهای الکتریکی (en) – کریشنان

علت انتخاب این کتاب توسط تیم PowerEn نیز این تفاوت نسبت به سایر کتاب های مشابه می باشد که سبب شده دانشجویان و مهندسین بتوانند دید خوبی در برخورد با مسائل داشته باشند.

کتاب Fundamentals of Electrical Drives در 388 صفحه نوشته شده است و اصولا در دسته کتاب های کم یاب قرار می گیرد، نسخه قرار گرفته توسط یک دانشجوی هندی با استفاده از دوربین عکس برداری تهیه شده است و به صورت کلی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است.

دقت داشته باشید که کتاب اصول محرک های الکتریکی تماما به زبان انگلیسی می باشد.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب اصول محرک های الکتریکی (en) | با حجم 48 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments