کتاب ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت (en) – بیلینتون

کتاب ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت بیلینتون

قابلیت اطمینان یکی از مباحث بسیار مهم در شبکه های قدرت در سطح کلان و ملی می باشد و در ده سال اخیر این مورد حائز اهمیت وارد مباحث امنیتی و دفاعی نیز شده است، به همین دلیل شاهد رشد تحقیقات با پشتیبانی دولت در کشورهای توسعه یافته در زمینه قابلیت اطمینان سیستم های قدرت می باشیم.

متاسفانه در کشورمان کتاب های قدرتمند و البته به روز در این حوزه نگارش نشده است و تعداد انگشت شماری کتاب که در دسترس است مرتبط با سال های دور می باشد که عملا کاربردی در این دنیای تغییر یافته ندارند.

در ادامه بخوانید  کتاب پایداری و کنترل سیستم های قدرت

کتاب ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت (Reliability Evaluation of Power Systems) نوشته دکتر Roy Billinton و Ronald N. Allan دو محقق برجسته از دانشگاه های Saskatchewan کانادا و Manchester انگلستان می باشد که البته سال های زیادی از نگارش آن می گذرد ولی همچنان اصول و پایه قابلیت اطمینان بخوبی در کتاب مذکور بیان شده است.

کتاب ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت (ویرایش دوم) در 534 صفحه تهیه شده است که تماما به زبان انگلیسی می باشد.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم کتاب ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت (en) – بیلینتون | با حجم 12 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments