کتاب آموزش Altium Designer

کتاب آموزش Altium Designer

در دنیای الکترونیک شاهد تغییرات بسیار سریع و البته تا حدودی ناپایدار هستیم که سبب شده شاهد قطعات جدید در حوزه الکترونیک باشیم به همین دلیل شرکت های سازنده باید بتوانند با تکیه بر یک نرم افزار پیشرفته طراحی الکترونیکی یا همان EDA، مشکلات، خطاهای طراحی، تولید، زمان بر بودن تغییرات در طراحی و شماتیک را به شدت کاهش دهند.

نرم افزاهای EDA به تعداد مناسب در دسترس می باشند ولی در میان آنها نرم افزار Altium Designer توانسته نظر مهندسین این حوزه را به خوبی جلب نماید.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش نرم افزار PSCAD

افتخار دیگر این نرم افزار برای ایرانیان عزیز می باشد به گونه ای که مدیر آن یک ایرانی الصل می باشد که در حال حاضر توسط آقای آرام میرکاظمی رهبری می شود.

البته این شرکت در آغاز، کار خود را با مدیریت نیک مارتین در سال 1985 (1364) شروع نمود و در سال 2001 مدیریت آن به جناب میرکاظمی واگذار شد.

در ادامه برای شما کتاب آموزش Altium Designer را تهیه نموده ایم که در آن به فانشن های اساسی نرم افزار آلتیوم دیزاینر اشاره شده است. این آموزش حاوی 54 صفحه می باشد و می تواند برای درک کلی نرم افزار به شما کمک نماید.

 

     دانلود مستقیم کتاب آموزش Altium Designer  | با حجم 2 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments