کتاب آموزش Altium Designer

کتاب آموزش Altium Designer

در دنیای الکترونیک شاهد تغییرات بسیار سریع و البته تا حدودی ناپایدار هستیم که سبب شده شاهد قطعات جدید در حوزه الکترونیک باشیم به همین دلیل شرکت های سازنده باید بتوانند با تکیه بر یک نرم افزار پیشرفته طراحی الکترونیکی یا همان EDA، مشکلات، خطاهای طراحی، تولید، زمان بر بودن تغییرات در طراحی و شماتیک را به شدت کاهش دهند.

نرم افزاهای EDA به تعداد مناسب در دسترس می باشند ولی در میان آنها نرم افزار Altium Designer توانسته نظر مهندسین این حوزه را به خوبی جلب نماید.

در ادامه بخوانید  کتاب آموزش نرم افزار PSCAD

افتخار دیگر این نرم افزار برای ایرانیان عزیز می باشد به گونه ای که مدیر آن یک ایرانی الصل می باشد که در حال حاضر توسط آقای آرام میرکاظمی رهبری می شود.

البته این شرکت در آغاز، کار خود را با مدیریت نیک مارتین در سال 1985 (1364) شروع نمود و در سال 2001 مدیریت آن به جناب میرکاظمی واگذار شد.

در ادامه برای شما کتاب آموزش Altium Designer را تهیه نموده ایم که در آن به فانشن های اساسی نرم افزار آلتیوم دیزاینر اشاره شده است. این آموزش حاوی 54 صفحه می باشد و می تواند برای درک کلی نرم افزار به شما کمک نماید.

 

 

 

     دانلود مستقیم کتاب آموزش Altium Designer  | با حجم 2 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

کتاب آموزش Altium Designer
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر