کتابچه راهنمای ارت سنج کلمپی

کتابچه راهنمای ارت سنج کلمپی

بسیاری از افراد تصور می کنند کلمه “Megger” یک اصطلاح علمی می باشد در حالی که این نام برگرفته از نام یک شرکت انگلیسی به نام MEGaohm meter بوده که پس از ارائه راهکارهای موفق در حوزه اندازه گیری مقاومت، توانست به راحتی بازار جهانی را در دست بگیرد.

در این سال ها این شرکت توانسته است مدل های متفاوتی از دستگاه های اندازه گیری در صنایع مختلف تولید نماید که مهم ترین آنها دستگاه اندازه گیری ارت سنج می باشد.

در ادامه بخوانید  مجموعه تعاریف در سیستم ارت

در کتابچه راهنمای ارت سنج شما با روش اصولی اندازه گیری مقاومت زمین با استفاده از دستگاه کلمپ آشنا خواهید شد. ترجمه این کتاب توسط جناب وحید اکبرزاده انجام شده است که از ایشان کمال تشکر را داریم.

چرا باید مقاومت زمین را اندازه گیری نماییم؟

حضور زمین در دستگاه های برقی به شدت اهمیت دارد چرا که وقتی در شبکه خطایی رخ می دهد این زمین است که باید خطای ایجاد شده را در مرحله نهایی دفع نماید، به همین جهت شاهد ایجاد شرکت های تخصصی ارت سنج در سطح جهان می باشیم که به دلیل حساسیت بالای این عملیات در بیشتر موارد شرکت های فعال در حوزه برق ترجیح می دهند از این دست شرکت ها کمک بگیرند.

کتابچه راهنمای ارت سنج کلمپی حاوی 23 صفحه بوده که در آن به خوبی از تصاویر مرتبط استفاده شده است، با استفاده از این کتاب می توانید در زمان کوتاهی دانش کاربردی کار با ارت سنج کلمپی را فراگیرید.

 

     دانلود مستقیم کتابچه راهنمای ارت سنج کلمپی  | با حجم 3 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments