پروژه گلخانه امارات – PLC

🌳دکتر امانی یک روش کشت بسیار جالب که بهش کشت عمودی گفته میشه رو در ایران پیاده‌سازی کرده، این تکنولوژی در انحصار چند کشور خاص هست و اینکه یه هم‌وطن این حرکت زیبا رو تونسته بزنه واقعا جای افتخار هست.

‌🪴توی این روش از خاک استفاده نمیشه! یعنی یه روش بسترسازی برای کشت هیدروپونیک هست، راندمان در مقایسه با گلخانه‌ای ۳۰٪ بیشتره! و تو این روش ۹۵٪ آب کمتر استفاده میشه!!

‌🍏قسمت قشنگ این کشت اینه که دیگه سموم شیمیایی و آفت‌کش داخلش نداریم و یه محصول ارگانیک (البته این خودش داستان و تعریف داره) بهمون تحویل میده. ولی تجربه شخصی من اینقدر خوب بود که دقیقا یاد سبزی و گیاه‌هایی که دوران بچگی تو روستا میدیدم افتادم، بسیار معطر و تازه.

پیشنهاد ویژه

به شما پیشنهاد می کنیم حتما از آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC (جامع‌ترین آموزش PLC) دیدن نمایید.

آموزش صفر تا صد PLC

دقت کردید میوه‌های سال‌های قبل چه خوشمزه بودن ولی الان نیستند، دقیقا مثل همون میوه‌ها.

‌‌🧤حالا ما رفته بودیم تا این سیستم که به‌صورت #اتوماسیون هم بود با ارائه ایده و قیمت سنجی در ابعاد ۳۰۰۰ متر در امارات پیاده سازی کنیم، راه‌حل‌های بسیار متفاوت با قیمت‌های متفاوتی با S7-1500# و S7-1200 #زیمنس به مجری طرح که آقای مهندس نشاط بودند ارائه دادیم تا درنهایت در مذاکرات نهایی با طرف اماراتی یکی تایید بشه و کار استارت بشه.

‌⚡️اگه یادتون باشه روی همین پروژه یه ویدیو آموزشی هم رفتم براتون که چطوری برحسب #پروژه و io میاییم #کنترلر و کارت‌هاش رو انتخاب و سفارش میدیم.

راستی! برای دريافت مطالب جديد در پیج اینستاگرم PowreEn عضو شويد.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

با خرسندی از همکاری با تیم قدرتمند PowerEn مفتخرم که به شما عزیزان در حد توانمندی‌ها و دسترسی‌های خود کمک کنم با آرزوی موفقیت برای تمام حرفه‌جویان عزیزمون.
همراه ما باشید در پیـج اینستـاگرام پیـج اینستـاگـرام

دوره جامع PLC

آموزش پی ال سی

آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC

در دوره آموزش پی‌ال‌سی شما تنها با PLC کار نخواهید کرد! بلکه درکنار آن آموزش HMI، PID، درایو، سرو، انکودر، شبکه‌های صنعتی و ده‌ها مورد دیگر نیز خواهد بود.

“همه و همه تنها در یــک دوره جــامع”

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید