پروژه طراحی شبکه برق 57 باسه – دیگسایلنت

پروژه طراحی شبکه برق 57 باسه - دیگسایلنت

یکی از کاربردهای حرفه ای نرم افزار دیگسایلنت بررسی یک شبکه قدرت می باشد که می توانید بروی آن؛ پخش بار، کنترل توان، خازن گذاری، بررسی حالت گذرا، جایابی رآکتور های مناسب، ایجاد فالت(خطا)، جریان های هجومی و خطا، محاسبات اتصال کوتاه، محاسبه مقادیر ویژه، هماهنگی رله ها، تحلیل هارمونیکی، بررسی قابلیت اطمینان، پخش بار اقتصادی و … انجام دهید.

اگر به دنبال درستی و حرکت به سمت واقعیت در شبیه سازی ها هستید باید شبکه تحلیل مورد نظر خود را گسترده تر کنید، شبکه انتقال، تولید و توزیع برق 57 باسه یکی از موارد مورد استاندارد IEEE برای تحقیقات و انجام آزمایشات می باشد، به همین دلیل تیم PowerEn تصمیم به طراحی این پروژه طولانی و البته خاص نمود که در نهایت جهت استفاده شما عزیزان در وب سایت قرار گرفت.

در ادامه بخوانید  آموزش نرم افزار دیگسایلنت

خلاصه پروژه

در این پروژه شاهد یک شبکه برق 57 باسه هستیم که برای طبیعی تر شدن این شبکه از Grid استفاده نشده است و به جای آن از ژنراتورهای سنکرون در قسمت های مختلف شبکه بهره گرفته ایم.

یکی از مسائل چالشی در استفاده از ژنراتورهای سنکرون عدم تداخل فازیست که در این پروژه به صورت کامل رعایت شده است. در کنار منابع تولیدی شاهد مصرف کننده های مختلف و محلی نیز می باشید و البته پروژه به گونه ای طرح ریزی شده است که امکان گسترش و یا استفاده به سبک موردنظر شما را داشته باشد.

 

نسخه دیگسایلنت استفاده شده

v15.1

 

پروژه شبیه سازی شده

 قسمت اصلی:

پروژه دیگسایلنت

قسمت میانی:

پروژه شبکه 57 باسه دیگسایلنت

 

نتایج بدست آمده در شبیه سازی با دیگسایلنت

 نتیجه اصلی شبیه سازی پروژه دیگسایلنتنتایج پروژه شبکه 57 باسه دیگسایلنت

نتایج پروژه شبکه 57 باسه دیگسایلنت 3

نتایج پروژه شبکه 57 باسه دیگسایلنت 2

 

طراحی و پیاده سازی پروژه توسط: گروه دیگسایلنت PowerEn

 

 

محتوای این پکیج؛

فایل پروژه شبکه 57 باسه

 

 

خرید آنلاین (پرداخت و دانلود آنی)

29 هزار تومان – خرید

 

 

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

پروژه طراحی شبکه برق 57 باسه – دیگسایلنت
5 (100%) 4 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

2
دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
1 نظرها
1 پاسخ ها
0 فالورها
 
پر امتیازترین
پر بحث ترین
2 نویسندگان نظرات
مهندس سیاه تیریسامان جدیدترین نویسنده ها
  اطلاع رسانی با ایمیل  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
سامان
کاربر
سامان

سلام مهندس بنده تازه مهندسی برق دانشگاه دولتی ارومیه قبول شدم .ومیخواهم از همین الان وارد بازار کارشوم .کدام نرم افزار ها کاربردی تر است .لطفا اگر جزوه یا فایلی راجع به آن نرم افزاردارید برام ارسال کنید.صمیمانه سپاسگزارم

گرایش رشته تحصیلی
قدرت