پاورلند – بهشت اتوماسیون کارها

۱. نگفته پیداست که می‌تونی توش هر سوالی رو داری بپرسی، تازه فایل‌هات هم اونجا مستقیم آپلود کنی، سوال‌های بقیه رو جواب بدی، دنبالشون کنی یا دنبالت کنند، باهم پیام ردوبدل کنید، گروه‌های خاص بسازید و اختصاصی راجب یه موضوع هم‌فکری کنید و به‌صورت کلی جامعه مهندسی اتوماسیون صنعتی رو پربارتر از همیشه کنیم.

پیشنهاد ویژه

به شما پیشنهاد می کنیم حتما از آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC (جامع‌ترین آموزش PLC) دیدن نمایید.

آموزش صفر تا صد PLC

۲. اما یه قسمت داره که یه تریبون برای همس، خیلی از مهندسا هستند که ایده دارند، تجربه دارند، دوست دارند جایی باشه که متنش کنند، فیلمشون رو بذارند و بقیه استفاده کنند، اینجا بحث نوشتن مقاله به اسم خودتون میاد وسط، و قشنگی ماجرا اینجاست که هرکسی از طریق پاورلند و گوگل می‌تونه به مقاله شما و بعد خود شما برای اجرای پروژه یا اون کار بخصوص دسترسی داشته باشه.

خلاصه پاورلند امروز تازه شروع شده – Land.PowerEn.ir

راستی! برای دريافت مطالب جديد در پیج اینستاگرم PowreEn عضو شويد.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

با خرسندی از همکاری با تیم قدرتمند PowerEn مفتخرم که به شما عزیزان در حد توانمندی‌ها و دسترسی‌های خود کمک کنم با آرزوی موفقیت برای تمام حرفه‌جویان عزیزمون.
همراه ما باشید در پیـج اینستـاگرام پیـج اینستـاگـرام

دوره جامع PLC

آموزش پی ال سی

آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC

در دوره آموزش پی‌ال‌سی شما تنها با PLC کار نخواهید کرد! بلکه درکنار آن آموزش HMI، PID، درایو، سرو، انکودر، شبکه‌های صنعتی و ده‌ها مورد دیگر نیز خواهد بود.

“همه و همه تنها در یــک دوره جــامع”

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید