کتاب مشخصات فنی پست های توزیع هوایی و زمینی

کتاب مشخصات فنی پست های توزیع هوایی و زمینی

وزارت نیرو که متولی بخش توسعه و نگه داری شبکه برق کشور می باشد، هرساله مجموعه ای از دستورالعمل ها و استانداردهای مورد نیاز در زمینه احداث پست های توزیع هوایی و زمینی را منتشر می کند تا مهندسینی که تمایل به کار و شرکت به صورت پیمانکاری در طرح های دولتی دارند از این آیین نامه ها پیروی نمایند.

کتاب مشخصات فنی پست های توزیع هوایی و زمینی نیز صرفا برای پست های 20 و 33 کیلوولت و در 318 صفحه نگارش شده است تا راهنمای جامعی برای علاقه‌مندان در این حوزه کاری قلمداد گردد.

در ادامه بخوانید  کتاب خطوط هوایی شبکه توزیع – میلانی

شما با مطالعه این کتاب با مواردی از قبیل؛ تجهیزات پست هوایی، مشخصات و معیارهای فنی، انواع پست های زمینی و مشخصه های آنها، ایمنی در این زمینه، ترانسفورماتورهای قدرت، انواع تابلو برق و بسیاری موارد دیگر آشنا خواهید شد.

 

دانلود با لينک مستقيم کتاب مشخصات فنی پست های توزیع هوایی و زمینی | با حجم 16 مگابايت

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
پیشنهاد ویژه PLC
امیدواریم از خواندن این پست لذت برده باشید اگر می‌خواهید در کمتر از ۱ ماه متخصص PLC شوید توصیه می‌کنیم این دوره خاص را از دست ندهید آموزش PLC
بستن

امیدواریم از خواندن این پست لذت برده باشید

x

اگر می‌خواهید در کمتر از ۱ ماه متخصص PLC شوید توصیه می‌کنیم این دوره خاص را از دست ندهید

آموزش PLC

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments