لذت اینترنت نیم بها (داخلی) با PowerEn

لذت اینترنت نیم بها با PowerEn

با توجه به قراردادی که ما بین شرکت “مهندسی برق قدرت به اختصار PowerEn” با سازمان فناوری اطلاعات ایران (اداره کل مدیریت یکپارچه شبکه ملی اطلاعات) منعقد گردیده از این پس تمامی پهنای باند استفاده شده در این وبسایت به عنوان اینترنت داخلی درنظر گرفته می شود؛ که در نهایت سبب خواهد شد تمامی شرکت های اینترنتی، پهنای باند استفاده شده را به صورت نیم بها برای کاربرانشان در ایران درنظر بگیرند.

چرا اینترنت نیم بها

متاسفانه هزینه اینترنت در ایران به صورت سالیانه و گاه ماهیانه در حال افزایش است و این درحالیست که عمدتا نرم‌افزارها، ویدیوها، فایل های آموزشی و … برای رسیدن به کیفیت مطلوب تر به سمت حجیم تر شدن میل می کنند به همین دلیل برآن شدیم تا هزینه اینترنت استفاده شده از سمت کاربر را کاهش دهیم.

 تایید نهایی اینترنتی نیم بها PowerEn

اینترنت نیم بها تنها برای کاربران ایرانی

توجه داشته باشید که در هنگام دانلود نباید از “fi*ter ش کن” استفاده نمایید چرا که آی پی شما تغییر خواهد کرد و شرکت تامین کننده اینترنت، پهنای باند مصرفیتان را به عنوان یک کاربر خارجی درنظر خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

دوره جامع PLC

آموزش پی ال سی

آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC

در دوره آموزش پی‌ال‌سی شما تنها با PLC کار نخواهید کرد! بلکه درکنار آن آموزش HMI، PID، درایو، سرو، انکودر، شبکه‌های صنعتی و ده‌ها مورد دیگر نیز خواهد بود.

“همه و همه تنها در یــک دوره جــامع”

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید