لذت اینترنت نیم بها (داخلی) با PowerEn

لذت اینترنت نیم بها با PowerEn

با توجه به قراردادی که ما بین شرکت “مهندسی برق قدرت به اختصار PowerEn” با سازمان فناوری اطلاعات ایران (اداره کل مدیریت یکپارچه شبکه ملی اطلاعات) منعقد گردیده از این پس تمامی پهنای باند استفاده شده در این وبسایت به عنوان اینترنت داخلی درنظر گرفته می شود؛ که در نهایت سبب خواهد شد تمامی شرکت های اینترنتی، پهنای باند استفاده شده را به صورت نیم بها برای کاربرانشان در ایران درنظر بگیرند.

چرا اینترنت نیم بها

متاسفانه هزینه اینترنت در ایران به صورت سالیانه و گاه ماهیانه در حال افزایش است و این درحالیست که عمدتا نرم‌افزارها، ویدیوها، فایل های آموزشی و … برای رسیدن به کیفیت مطلوب تر به سمت حجیم تر شدن میل می کنند به همین دلیل برآن شدیم تا هزینه اینترنت استفاده شده از سمت کاربر را کاهش دهیم.

 تایید نهایی اینترنتی نیم بها PowerEn

اینترنت نیم بها تنها برای کاربران ایرانی

توجه داشته باشید که در هنگام دانلود نباید از “fi*ter ش کن” استفاده نمایید چرا که آی پی شما تغییر خواهد کرد و شرکت تامین کننده اینترنت، پهنای باند مصرفیتان را به عنوان یک کاربر خارجی درنظر خواهد گرفت.

 

با آرزوی سالی بسیار نیکو برای شما…

 

 

 

 

لذت اینترنت نیم بها (داخلی) با PowerEn
5 (100%) 8 vote[s]

مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص نوع دایرکت درایوها هست - عاشق کار با نرم افزارهای تخصصی هستم – هدفم انتقال تمام دانش تخصصی هست که در طی سال‌ها فعالیت به صورت پروژه محور (برای شرکت‌ها و افراد) کسب کردم. تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر