لذت اینترنت نیم بها (داخلی) با PowerEn

لذت اینترنت نیم بها با PowerEn

با توجه به قراردادی که ما بین شرکت “مهندسی برق قدرت به اختصار PowerEn” با سازمان فناوری اطلاعات ایران (اداره کل مدیریت یکپارچه شبکه ملی اطلاعات) منعقد گردیده از این پس تمامی پهنای باند استفاده شده در این وبسایت به عنوان اینترنت داخلی درنظر گرفته می شود؛ که در نهایت سبب خواهد شد تمامی شرکت های اینترنتی، پهنای باند استفاده شده را به صورت نیم بها برای کاربرانشان در ایران درنظر بگیرند.

چرا اینترنت نیم بها

متاسفانه هزینه اینترنت در ایران به صورت سالیانه و گاه ماهیانه در حال افزایش است و این درحالیست که عمدتا نرم‌افزارها، ویدیوها، فایل های آموزشی و … برای رسیدن به کیفیت مطلوب تر به سمت حجیم تر شدن میل می کنند به همین دلیل برآن شدیم تا هزینه اینترنت استفاده شده از سمت کاربر را کاهش دهیم.

 تایید نهایی اینترنتی نیم بها PowerEn

اینترنت نیم بها تنها برای کاربران ایرانی

توجه داشته باشید که در هنگام دانلود نباید از “fi*ter ش کن” استفاده نمایید چرا که آی پی شما تغییر خواهد کرد و شرکت تامین کننده اینترنت، پهنای باند مصرفیتان را به عنوان یک کاربر خارجی درنظر خواهد گرفت.

 

 

 

 

 

 

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

سارا همتی
باعث افتخارمه که توی مجموعه و البته تیم حرفه‌ای PowerEn هستم، اینجا من هر روز درحال یادگیرام و درحال حاضر تنها هدف و مسیر زندگیم خدمت به مجموعه ای هست که پرچم‌دار برق قدرت توی کشورمونه، یکی از آرزوهام بودن در کنار آدم های بزرگ بوده که امروز بهش رسیدم، توی این مسیر سعی می کنم بهترین خودم باشم و زمانی خوشحال میشم که ببینم مفید واقع شدم.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

۴۷% تخفیف (تنها ۴۲۰ عدد - یکبار درسال) انقضاء ۴۸ ساعت، کد تخفیف: go

0 روز 0 ساعت 0 دقیقه 0 ثانیه!