تغییر آدرس سیگنال برد S7-1200

سطح کاربرد سری S7-1200 در اتوماسیون ماشین آلات و خط های تولید کوچک است. در این نمونه پروژه ها، احتمال افزایش تعداد کمی از ورودی و خروجی ها وجود دارد. در نتیجه چه پروژه انجام شده باشد و بعدها در بازبینی و ارتقای عملکرد آن و یا اینکه در مرحله طراحی باشد بعضا نیاز به افزایش کمی در تعداد ورودی و خروجی ها هستیم. از آنجایی که این تعداد به اندازه ای نیست که اضافه شدن ماژول توجیه داشته باشد، زیمنس این امکان را فراهم کرده که با یک بردهای ساده، تعداد I/O یه میزان کمی افزایش یابد. این بردها به نام بردهای سیگنال (SignalBoard؛ SB) عرضه شده است.

پیشنهاد ویژه

به شما پیشنهاد می کنیم حتما از آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC (جامع‌ترین آموزش PLC) دیدن نمایید.

آموزش صفر تا صد PLC

راستی! برای دريافت مطالب جديد در پیج اینستاگرم PowreEn عضو شويد.

نظر شما دراین‌باره چیست؟

لطفا در این بخش تنها نظر خود را در رابطه با موضوع فوق ارسال بفرمایید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، نظرات ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند.

لطفا سوالات خود را در بخش پاورلند ارسال بفرمایید. در آنجا تمامی مهندسین برق پاسخگوی شما خواهند بود.

منم یکی از اعضای این خانواده گرم و دوست داشتنی‌ام و همیشه تمام سعی‌ام رو کردم که بهترین‌ها رو به بهترین شکل ممکن براتون آماده کنم. به امید درخشش و خودکفایی اتوماسیون صنعتی در کشور عزیزمون.
همراه ما باشید در پیـج اینستـاگرام پیـج اینستـاگـرام

دوره جامع PLC

آموزش پی ال سی

آموزش ۰ تا ۱۰۰ PLC

در دوره آموزش پی‌ال‌سی شما تنها با PLC کار نخواهید کرد! بلکه درکنار آن آموزش HMI، PID، درایو، سرو، انکودر، شبکه‌های صنعتی و ده‌ها مورد دیگر نیز خواهد بود.

“همه و همه تنها در یــک دوره جــامع”

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید