سوالات استخدامی وزارت نیرو

سوالات استخدامی وزارت نیرو

برای یک مهندس برق مسلما استخدام در وزارت نیرو یکی از گزینه های جذاب و البته آینده دار می تواند باشد، به همین جهت باید برای دوره هایی که هرساله وزارت نیرو آگهی استخدام، منتشر می کند آماده باشد چرا که رقابت به شکل عجیبی با توجه وضعیت اشتغال در ایران شدید می باشد.

اما برای موفقیت در این آزمون بزرگ به چه منابعی نیاز است؟ آیا باید به سراغ کتاب های دانشگاه رفت و از کتب رفرنس استفاده کرد؟ یا صرفا به روش خاصی مطلالعه نمود؟

در ادامه بخوانید  سوالات آزمون نظام مهندسی برق - 1375 تا 1396 + پاسخ

در حقیقت برای آمادگی جهت شرکت در این آزمون نیازی به مطالعه کتاب های مرجع و دانشگاهی نیست ولی قاعدتا پس از چند سال دوری از دانشگاه برخی از مباحث را فراموش کرده اید برای حل این مشکل چه باید کرد؟

شما باید از سوالات به مباحث برسید اما این روش چگونه صورت می پذیرد؟

ابتدا اجازه بدهید که علت نخواندن دروسی مانند ماشین و … را توضیح دهیم؛ علت ساده است؛ شما زمان کافی برای خواندن تمام دروس مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در اختیار ندارید و حتی اگر این مورد امکان پذیر بود نیازی به یادگیری تمام مباحث نیست بلکه باید هدفمند و تنها از مطالبی استفاده کنیم که می دانیم از این موارد قرار هست سوال طرح شود.

برای شروع شما باید از کتاب های چاپ شده در زمینه استخدامی در رشته برق استفاده نمایید و یا از سوالات در درسترس که به صورت مجموعه سوالات استخدامی برق به صورت رایگان موجود می باشند استفاده نمایید.

با خواندن سوالات دو حالت رخ خواهد داد؛

  1. شما از پس سوالات به راحتی بر می آیید که این خبری خوشحال کننده خواهد بود.

  2. سوال را متوجه نمی شوید و یا نمی توانید با اطمینان 100% به آن پاسخ دهید، برای حل این مشکل باید به کتاب مرجع رجوع نمایید و تنها به مطالعه مبحث مربوطه اقدام نمایید، برای تضمین بهتر توصیه می کنیم این مباحث را در دفتری مجزا یادداشت نمایید چرا که تیپ سوالات معمولا تکراری می باشند.

توجه داشته باشید که تنها آزمون های کتبی مدنظر نمی باشند و چه بسیار کسانی که در این آزمون ها به راحتی قبول شده اند ولی نقطه مثبتی برای معرفی خود در مصاحبه های حضوری نداشته اند.

توصیه می کنیم که در یکی از نرم افزار های مطرح مانند؛ MATLAB، Ansys Maxwell، دیگسایلنت، ای تپ و … متخصص باشید، دقت داشته باشید ممکن است در طول اشتغال به هیچ وجه از این نرم افزارها استفاده نکنید ولی نکته مهم در اولیت قرار گرفتن شما به جهت داشتن دانشی کاربردیست که شرکت ها از این دست مهندسین به خوبی استقبال می کنند.

 

 

     دانلود مستقیم سوالات استخدامی وزارت نیرو  | با حجم 8 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

سوالات استخدامی وزارت نیرو
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
فایل های تصویری و عکس
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر