درباره ما

درباره ما

“به معنای واقعی مهندس باش”

داستان ما
در اولین روزهای سال ۱۳۹۳ ضرورتی را تحت عنوان آموزش‌های با کیفیت در رشته برق جهت حذف نابرابری‌های آموزشی در کشور احساس کردیم؛ در نتیجه به این فکر افتادیم که برای اولین‌بار در ایران سرویسی را به‌منظور ارتقا دانش تخصصی و فنی برای مهندسین عزیز ایجاد کنیم.
اکنون در سال ۱۴۰۳، پاور ای‌ان به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان مجموعهٔ کاملی از آموزش‌های تخصصی و سرویس‌های مربوطه را درجهت رشد مهندسین کشور و دانشجویان خارج از کشور ارائه می‌دهد.

چه می‌کنیم
ما در PowerEn در زمینه تولید محتوای آموزشی، انجام پروژه‌های مهندسی و خدمت‌رسانی به مهندسین عزیز در رشته مهندسی برق فعالیت می‌کنیم.

عدالت
در PowerEn، فرقی نمی‌کند در چه موقعیت شغلی یا با چه جنسیتی باشیم، همه ما به عدالت و برابری پایبندیم و به حقوق هم احترام می‌گذاریم.

تجربه، یادگیری، رشد
ما در PowerEn آدم‌ها را انتخاب می‌کنیم، نه تخصص‌ها را. چرا که اعتقاد داریم می‌توانیم یاد بگیریم و از دل همین یادگیری رشد کنیم.

هیچ مرزی وجود ندارد
ما برای بزرگ فکرکردن هیچ مرزی نمی‌شناسیم. محیط کاری متفاوت ما کمک می‌کند تا خلاقانه‌تر فکر کرده و فرصت تجربه‌های جدید و بزرگ‌تری داشته باشیم.

یک دست صدا ندارد
قطعاً تلاش تک‌به‌تک اعضای تیم جوان و خلاق PowerEn هست که موفقیت‌های پاور ای‌ان را رقم می‌زند. پیشرفت و رشد تیم PowerEn مساوی است با پیشرفت و رشد پاور ای‌ان. ما در کنار هم بزرگ می‌شویم.

میزبان صدای گرم شما هستیم
متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل آموزشی راهنمایی کنند.

                                            PowerEn.info@gmail.com

تلگرام                                         

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید