جزوه کیفیت توان الکتریکی – توکلی بینا

جزوه کیفیت توان الکتریکی – توکلی بینا

از نخستین روزی که بشر توانست برق را انتقال دهد تا به مصرف برسد سال های زیادی گذشته است و امروزه هدف تنها انتقال این انرژی کارآمد نیست بلکه در کنار آن بهبود کیفیت برق تولیدی نیز مورد اهمیت قرار گرفته است.

در جزوه کیفیت توان الکتریکی دکتر توکلی بینا شما با مسائل محاسباتی در این زمینه آشنا خواهید شد، در ابتدای کتاب نیز رفرنس های خوبی ذکر شده اند و سبک و سیاق دکتر توکلی بینا در کلاس به گونه ای بوده است که در جزوه شاهد هیچ نوع تئوری یا حتی تعریف های پایه نمی باشیم و این به این معناست که شما برای درک مفهومی کیفیت توان نیاز به خواندن برخی از رفرنس های مطرح شده دارید.

دکتر توکلی بینا لیسانس و فوق لیسانس خود را از دانشگاه تهران و دکتری خود را در گرایش الکترونیک قدرت از دانشگاه Surrey انگلستان دریافت نموده است.

در ادامه بخوانید  آشنایی با ادوات FACTS

در نظر داشته باشید این جزوه در دانشگاه خواجه نصیر در سال 1396 توسط خانم فائزه کاردان نگارش شده است که از ایشان کمال تشکر را داریم.

به این دلیل که جزوه در سال گذشته تهیه شده است می توان گفت در میان مطالب بیان شده موضوعات جدید نیز دیده می شود هرچند برای دریافت اطلاعات دقیق تر و بروز تر توصیه می کنیم از مقالات چاپ شده در سال های اخیر استفاده نمایید.

چرا در زمینه انتقال برق، کیفیت توان در این سال های اهمیت پیدا کرده در حالی که می توان در قسمت توزیع به این مسئله پرداخت؟

چرا که کیفیت توان در استفاده بهینه از خطوط نیز نقش بسزایی بازی می کند از طرفی با بهبود کیفیت برق تولیدی می توانیم طول عمر ادوات انتقال را افزایش دهیم.

 

 

 

     دانلود مستقیم جزوه کیفیت توان الکتریکی – توکلی بینا  | با حجم 16 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه کیفیت توان الکتریکی – توکلی بینا
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر