جزوه کنترل صنعتی – شجاعی

جزوه کنترل صنعتی – شجاعی

مباحث آموزش تخصصی کنترل صنعتی معمولا به سختی یافت می شوند چرا که این موارد در محیط بسته صنعتی و فقط برای چند مهندس خاص درنظر گرفته می شوند، از سوی دیگر کارفرمایان به دلیل پرداخت برخی هزینه ها در این دوره های آموزشی تمایلی ندارند که جزوات خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهند.

با این حال عزیزانی هستند که به ما لطف کرده و مواردی از این دست جزوات را به صورت رایگان در اختیار تیم PowerEn قرار می دهند تا ما نیز به عنوان یک رسانه آموزش مهندسی برق آن را در اختیار همگان و بخصوص علاقه مندان کنترل صنعتی قرار دهیم.

در ادامه بخوانید  جزوه کنترل صنعتی - احمد طهماسبی

جزوه کنترل صنعتی آقای خوشنام شجاعی به واقع یک جزوه کارآمد و البته مناسب برای یادگیری موارد تئوری که موردنیاز صنعت می باشد مناسب است، ایشان سعی کرده اند در 61 صفحه به بیان مفاهیم اساسی در کنترل صنعتی بپردازند که خروجی نیز در حد و اندازه خوبی ظاهر شده است.

از موارد مطرح شده در جزوه کنترل صنعتی شجاعی می توان به؛ سیستم کنترل دمای مخزن، سیستم کنترل سطح مایع، سیستم کنترل جریان سیال، مدل FOPDT، مدل SOPDT، سیستم های نوسانی، کنترل کننده های دو وضعیتی، کنترل کننده تناسبی، تنظیم رله فیدبک، تنظیم ZN با نوسانات میرا و … اشاره کرد.

 

1415866183_Internet_Download_Manager      دانلود با لینک مستقیم جزوه کنترل صنعتی – شجاعی | با حجم 3 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments