جزوه کنترل خطی – طالبی

جزوه کنترل خطی - طالبی

جزوه کنترل خطی دکتر طالبی یکی از جزوات تهیه شده در دانشگاه صنعتی امیرکبیر می باشد که می توان آن را جزء جزوات خوش خط و منظم دسته بندی کرد.

تاکنون جزوات دیگری نیز برای درس سیستم های کنترل خطی در وب سایت قرار داده ایم، اما به جهت اهمیت ویژه این واحد درسی برای شما جزوه خوش خط دیگری نیز تهیه نموده ایم که امیدواریم کمک کنند باشد.

در صورتی که دانشجوی کارشناسی می باشد و در حال گذراندن این واحد درسی می باشد؛ حتما سعی کنید کنترل خطی را به صورت کاملا مفهومی پاس کنید و برای درک بهتر این درس از سایر منابع نیز استفاده نمایید چرا که در صورت عدم توجه کافی به این درس در مقاطع بالاتر حتما به مشکل برخورد خواهید کرد.

در ادامه بخوانید  جزوه کنترل خطی دانشگاه شریف

رفرنس های مرجع این درس خیلی حجیم هستند برای یادگیری در زمان کوتاه چه راه حلی را پیشنهاد می کنید؟

بله این مورد به دلیل کاربردی بودن این واحد درسی می باشد، البته برای درک این درس لازم نیست تمام کتاب را مطالعه کنید بلکه تنها کافیست، به قسمت های لازم و پایه این کتاب ها توجه کافی نمایید.

برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد چه پیشنهاداتی دارید؟

این مورد کاملا متفاوت می باشد و واقعیت این است که نیازی به مطالعه مراجع نیست و باید بروی کتاب های آمادگی برای کنکور بیشتر کار کنید.

 

 

 

     دانلود مستقیم جزوه کنترل خطی – طالبی  | با حجم 15 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر