جزوه کنترل خطی – طالبی

جزوه کنترل خطی - طالبی

جزوه کنترل خطی دکتر طالبی یکی از جزوات تهیه شده در دانشگاه صنعتی امیرکبیر می باشد که می توان آن را جزء جزوات خوش خط و منظم دسته بندی کرد.

تاکنون جزوات دیگری نیز برای درس سیستم های کنترل خطی در وب سایت قرار داده ایم، اما به جهت اهمیت ویژه این واحد درسی برای شما جزوه خوش خط دیگری نیز تهیه نموده ایم که امیدواریم کمک کنند باشد.

در صورتی که دانشجوی کارشناسی می باشد و در حال گذراندن این واحد درسی می باشد؛ حتما سعی کنید کنترل خطی را به صورت کاملا مفهومی پاس کنید و برای درک بهتر این درس از سایر منابع نیز استفاده نمایید چرا که در صورت عدم توجه کافی به این درس در مقاطع بالاتر حتما به مشکل برخورد خواهید کرد.

در ادامه بخوانید  جزوه کنترل خطی دانشگاه شریف

رفرنس های مرجع این درس خیلی حجیم هستند برای یادگیری در زمان کوتاه چه راه حلی را پیشنهاد می کنید؟

بله این مورد به دلیل کاربردی بودن این واحد درسی می باشد، البته برای درک این درس لازم نیست تمام کتاب را مطالعه کنید بلکه تنها کافیست، به قسمت های لازم و پایه این کتاب ها توجه کافی نمایید.

برای آمادگی در کنکور کارشناسی ارشد چه پیشنهاداتی دارید؟

این مورد کاملا متفاوت می باشد و واقعیت این است که نیازی به مطالعه مراجع نیست و باید بروی کتاب های آمادگی برای کنکور بیشتر کار کنید.

 

 

 

     دانلود مستقیم جزوه کنترل خطی – طالبی  | با حجم 15 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه کنترل خطی – طالبی
4.5 (90%) 2 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر