جزوه کلید زنی لوگو (Logo)

جزوه کلید زنی لوگو (Logo)

جزوه کلید زنی لوگو یکی از جزوات خوب در زمینه اتوماسیون و راه اندازی لوگو (Logo) می باشد که در آن نویسنده با توضیحات فراوان سعی کرده است در مدت زمان کوتاهی شما قادر به تنظیم این کنترل کننده محبوب برای فعالیت های اتوماسیون مدنظر خود شوید.

جزوه کلید زنی لوگو (Logo) در پنج قسمت تهیه شده است که در قسمت نخست آن به نصب و سیم بندی دستگاه پرداخته شده و در ادامه در قسمت دوم که توابع نام دارد توابع کاربردی توضیح داده شده است.

در ادامه بخوانید  کتاب راهنمای Logo

سپس به قسمت “عملیات روی خود دستگاه” می رسیم که خود شامل؛ کنترل عملیات، اولین برنامه، لوگو در حالت اجرای برنامه و تنظیامت لوگو می باشد، پس از آن در قسمت 4ام نویسنده به آموزش نصب نرم افزار لوگو (LOGO! Soft Comfort 5.0) می پردازد و در پایان جزوه، در قسمت 5ام مطالب بیان شده را در یک مثال کاربردی کنار هم قرار می دهد.

به صورت کلی سطح علمی جزوه را چگونه ارزیابی می کنید؟

این جزوه می تواند برای شروع یادگیری کار با لوگو بسیار کمک کننده باشد و از نقاط مثبت آن می توان به داشتن تصاویر به همراه توضیحات مناسب اشاره کرد.

 

     دانلود مستقیم جزوه کلید زنی لوگو (Logo) | با حجم 4 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از
نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر