جزوه کارگاه سیم پیچی 2

جزوه کارگاه سیم پیچی 2

بسیار دیده می شود که دانشجویان نظری با سیم پیچی یک موتور الکتریکی به مراتب ساده، بیگانه اند، این موضوع زمانی برجسته تر می شود که از یک دانشجوی مهندسی برق بخواهید یک موتور القایی را به صورت عملی سیم پیچی نماید، و در کمال تعجب خواهید دید مواردی بسیار ساده از دید یک تکنسین را نیز نمی داند.

سیم پیچی موتور الکتریکی از معدود مواردی است که یادگیری آن با استفاده از کتاب و جزوه بدون کار عملی و حضور یک استاد مشکل می باشد، با این حال تیم PowerEn بارها سعی کرده است آموزش های خودخوانی را در این زمینه برای علاقه مندان تهیه نماید.

در ادامه بخوانید  آموزش ترسیم سیم پیچی موتورهای الکتریکی

جزوه کارگاه سیم پیچی 2 متاسفانه از آن دست مواردی است که دانشجو باید خود کارگاه را به صورت کامل گذرانده باشد تا بتواند از مطالب آن جهت یادگیری بیشتر استفاده نمایید.

 

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager      دانلود با لینک مستقیم جزوه کارگاه سیم پیچی 2 | با حجم 3 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه کارگاه سیم پیچی 2
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر