جزوه عایق و فشار قوی – کیا

جزوه عایق و فشار قوی – کیا

یکی از صنایع در حال رشد در کشورهای درحال توسعه طراحی عایق ها و موارد مرتبط با عایق بندی خطوط فشار قوی می باشد چرا که در فاز اول نیازی به تخصص طراحی حس نمی شود و تنها کافیست تکنولوژی از کشور دیگری وارد کشور شود.

البته این حالت تنها در ده سال آینده می تواند جوابگوی نیاز ما باشد و پس از آن معمولا شرکت ها متوجه می شوند که هر عایق باید بر اساس اقلیم آب و هوایی کشور مرتبط به خودش طراحی گردد.

در ادامه بخوانید  کتاب عایق ها و فشار قوی

این فرآیند دقیقا آن چیزی است که در کشور ما در سال های گذشته رخ داده و البته خوشبختانه می توانیم توسط مهندسین همین مرزوبوم با توجه به نیازمان در شرایط محیطی متفاوت مقره و یا عایق های متنوع تولید نماییم.

در ادامه برای آشنایی بهتر شما با این واحد درسی، جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا قرارا داده شده است، این جزوه می تواند برای دانشجویان دوره کارشناسی که این واحد درسی را انتخاب کرده اند مفید باشد. از مزیت های این جزوه می توان به؛ آراستگی کلی و خوانایی خوب اشاره نمود.

 

     دانلود مستقیم جزوه عایق و فشار قوی – کیا | با حجم 4 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
پیشنهاد ویژه PLC
امیدواریم از خواندن این پست لذت برده باشید اگر می‌خواهید در کمتر از ۱ ماه متخصص PLC شوید توصیه می‌کنیم این دوره خاص را از دست ندهید آموزش PLC
بستن

امیدواریم از خواندن این پست لذت برده باشید

x

اگر می‌خواهید در کمتر از ۱ ماه متخصص PLC شوید توصیه می‌کنیم این دوره خاص را از دست ندهید

آموزش PLC

اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments