جزوه عایق و فشار قوی – کیا

جزوه عایق و فشار قوی – کیا

یکی از صنایع در حال رشد در کشورهای درحال توسعه طراحی عایق ها و موارد مرتبط با عایق بندی خطوط فشار قوی می باشد چرا که در فاز اول نیازی به تخصص طراحی حس نمی شود و تنها کافیست تکنولوژی از کشور دیگری وارد کشور شود.

البته این حالت تنها در ده سال آینده می تواند جوابگوی نیاز ما باشد و پس از آن معمولا شرکت ها متوجه می شوند که هر عایق باید بر اساس اقلیم آب و هوایی کشور مرتبط به خودش طراحی گردد.

در ادامه بخوانید  کتاب عایق ها و فشار قوی

این فرآیند دقیقا آن چیزی است که در کشور ما در سال های گذشته رخ داده و البته خوشبختانه می توانیم توسط مهندسین همین مرزوبوم با توجه به نیازمان در شرایط محیطی متفاوت مقره و یا عایق های متنوع تولید نماییم.

در ادامه برای آشنایی بهتر شما با این واحد درسی، جزوه عایق و فشار قوی مهندس کیا قرارا داده شده است، این جزوه می تواند برای دانشجویان دوره کارشناسی که این واحد درسی را انتخاب کرده اند مفید باشد. از مزیت های این جزوه می توان به؛ آراستگی کلی و خوانایی خوب اشاره نمود.

 

 

     دانلود مستقیم جزوه عایق و فشار قوی – کیا | با حجم 4 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه عایق و فشار قوی – کیا
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر