جزوه طراحی پست

جزوه طراحی پست

طراحی پست یکی از پردرآمدترین حوزه های کاری در صنعت برق می باشد و بزرگترین حسن آن برای شرکت ها عدم نیاز به طراحی پست های جدید می باشد!.

به این صورت که شرکت مربوطه از همان پست طراحی شده برای سایر سفارشات استفاده می کند به همین سبب تنها شاهد دریافت سود کامل هستیم و به این صورت حجم عظیمی از پول در مدت زمان های مختلفی وارد شرکت می شود.

البته به صورت کلی این کار مهندسی نیست ولی در ایران اکثر شرکت های طراح پست از این ترفند جهت کسب درآمد بیشتر به خوبی بهره میگیرند.

اگر شما به عنوان یک مهندس به دنبال کسب آموزش برای ثروت سازی می باشد طراحی پست می تواند یکی از راه های بسیار نزدیک برای رسیدن به این هدف باشد البته به شرطی که شرکت طراح کاملا به شما تعلق داشته باشد که این امر مستلزم کار زیاد و حتی کار در شرکت های مشابه به عنوان نیروی متخصص طراح می باشد.

 

پیشنهاد ویژه

به شما پیشنهاد می کنیم حتما از آموزش تست تجهیزات پست (جامع ترین آموزش تجهیزات پست) دیدن نمایید.

آموزش تست تجهیزات پست MV، LV و HV

 

به همین جهت شما باید اطلاعات تئوری و فنی خود را در این زمینه به خوبی تقویت نمایید تا بتوانید نظر صاحبان این شرکت ها را به عنوان یک متخصص خبره جلب نمایید.

در ادامه برای شما جزوه طراحی پست برق را تهیه کرده ایم که به دلیل استفاده از رنگ های مختلف و خوش خط بودن می تواند برای درک اجزای یک پست فشار قوی به شما کمک شایانی نماید، دقت داشته باشید در برخی از مراکز آموزشی به این واحد درسی “تجهیزات پست” نیز گفته می شود.

این جزوه با داشتن 55 صفحه توانسته به خوبی اجزای تشکیل دهنده یک پست فشار قوی را شرح دهد هرچند نویسنده این جزوه مشخص نیست ولی از ایشان کمال تشکر را داریم.

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه طراحی پست | با حجم 4 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه طراحی پست
5 (100%) 3 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از