جزوه طراحی خطوط انتقال – قره داغی

جزوه طراحی خطوط انتقال - قره داغی

در این جزوه در ابتدا بررسی و تحلیل شبکه صورت می گیرد و سپس برخی از پروژه های دانشجویی آورده شده است. بصورت کلی در این جزوه نکات خوبی در زمینه شبکه و خطوط انتقال فشار قوی آورده شده است.

مقالات آورده شده در این جزوه نیز در نوع خود جالب هستند و می توانید در مدت زمان اندکی اطلاعات خوبی در زمینه خطوط انتقال بدست آورید.

در ادامه بخوانید  فیلم آموزش تعمیر خطوط فشار قوی - فارسی

از جمله مقالات آورده شده می توان به: “تعیین پارامترهای ابتدا و انتهای خطوط با اولویت اقیلم شناسی”، “انواع هادی های روکش دار”، “کرونا در هوای خشک و بارانی و قیاس پارامتریکی آنها” و … اشاره نمود.

یکی از چالش های یک شبکه انتقال، طراحی خطوط انتقال می باشد تا بتوان با کمترین هدر رفت انرژی را انتقال داد، در کشور های اروپایی اتلاف خطوط انتقال چیزی حدود 7% می باشد، در ایران نیز مقامات رسمی، هدر رفت را به صورت رسمی 14% اعلام می کنند البته محققین کشور عدد واقعی را نزدیک 17 تا 18 درصد تخمین می زنند.

جزوه طراحی خطوط انتقال توسط دکتر قره داغی در بهار 1393 تهیه شده است که از ایشان تشکر می نماییم.

 

 

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه طراحی خطوط انتقال – قره داغی  | با حجم 4 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه طراحی خطوط انتقال – قره داغی
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر