جزوه سیستم های کنترلی خطی

جزوه سیستم های کنترلی خطی

پیشتر برای شما جزوات و کتاب هایی در مورد سیستم های کنترل خطی در وب سایت قرار داده ایم که با استقبال شما عزیزان نیز مواجه شد به همین دلیل تصیمیم گرفتیم برای شما جزوه ای دیگر با کیفیت بیشتر تهیه نماییم.

جزوه سیستم های کنترل خطی که امروز برای شما درنظر گرفته ایم کاملا تایپ شده می باشد و اگر ندانید که این یک جزوه است حتما آن را با یک کتاب کنترل خطی اشتباه خواهید گرفت.

مرجع استفاده شده در نوشتن این جزوه کتاب مطرح سیستم های کنترل خطی تالیف دکتر علی خاکی صدیق می باشد که بدون شک یکی از مراجع خوب به زبان فارسی در سطح کشور است.

در ادامه بخوانید  کتاب سیستم های کنترل خطی - خاکی صدیق

این جزوه با داشتن 164 صفحه توانسته به خوبی تمام سرفصل های این واحد درسی را پوشش دهد در کنار این موضوع استفاده از متون کامپیوتری و ترسیم دقیق اشکال با استفاده از نرم افزار خواندن این جزوه را لذت بخش کرده است.

متاسفانه نویسنده جزوه سیستم های کنترلی خطی مشخص نیست اما طبق معمول وظیفه ماست از ایشان کمال تشکر را بابت جمع آوری این جزوه بی نظیر ابراز نماییم.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه سیستم های کنترلی خطی | با حجم 5 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments