جزوه جامع توسعه و احداث شبکه های توزیع

جزوه جامع توسعه و احداث شبکه های توزیع

جزوه جامع توسعه و احداث شبکه های توزیع هندبوکی می باشد که در سازمان برق استان گیلان جهت عملیات های کاربردی نگارش شده است. هدف نهایی از نگارش این هندبوک کمک کردن به تکنسین ها و مهندسین مشغول به کار در کشور می باشد.

همانگونه که اطلاع دارید در زمینه طراحی و نگه داری خطوط توزیع، استانداردهای فراوانی وجود دارد که اگر بخواهیم برای یک پروژه عملیاتی تنها به آنها یک نگاه گذرا بیاندازیم کلی از ما زمان خواهد گرفت و از طرفی همه ی آنها کاربردی نمی باشند، مهندس حسین حیدری نژاد آستانه زحمت کشیده اند و با نوشتن این هندبوک به شما استاندارد های ضروری در این زمینه را معرفی نموده اند.

دقت داشته باشید که در این جزوه تنها به قسمت توزیع پرداخته می شود، این جزوه حاوی 5 فصل می باشد که به ترتیب به؛ شبکه های فشار ضعیف هوایی، شبکه های فشار ضعیف زمینی، شبکه های فشار متوسط هوایی، شبکه های فشار متوسط زمینی و پست های توزیع پرداخته است.

خوشبختانه جزوه جامع توسعه و احداث شبکه های توزیع با داشتن 201 صفحه تماما تایپ شده است و بابت خوانایی نگرانی وجود ندارد.

در ادامه بخوانید  کتاب طراحی شبکه توزیع برق

کتاب های زیادی در قسمت توزیع چاپ شده اند و اکثرا توضیحات آنها به صورت کاربردی نمی باشد این هندبوک به چه صورتی است؟

این جزوه به دلیل اینکه هدف از نگارش آن استفاده در سازمان برق توزیع می باشد نگاه ویژه ای به مسائل کاربردی داشته است به گونه ای که حتی مکررا از طراحی های قبلی، شکل های قراردادی و واقعی نیز استفاده کرده است.

 

 

     دانلود مستقیم جزوه جامع توسعه و احداث شبکه های توزیع  | با حجم 12 مگابایت

     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه جامع توسعه و احداث شبکه های توزیع
2.5 (50%) 2 votes
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر