جزوه تولید پراکنده

جزوه تولید پراکنده

برای شما جزوه تولید پراکنده را قرار داده ایم که در واقع یک نسخه PDF از یک پاوپوینت در مورد تولید پراکنده می باشد که به PDF تبدیل شده است، از نظر محتوا انتظار زیادی از آن نداشته باشید ولی به عنوان جزوه کوتاه و مختصر گزینه بسیار خوبی برای چند دقیقه وقت گذاشتن می باشد.

جزوه قرار داده شده در واقع یک سیمنار در مقطع کارشناسی ارشد بوده و موضوع آن “تشخیص جزیره الکتریکی در سیستم های قدرت با حضور DG” می باشد که توسط آقای احسان فرهنگی تهیه و تنظیم شده است.

پیش تر برای شما در پستی به صورت کاملا مفصل به بررسی “سيستم هاي توليد پراکنده (DG)” پرداختیم که می توانید از آن استفاده نمایید.

در ادامه بخوانید  سيستم های توليد پراکنده (DG)

تعريف توليد پراکنده
تعاريف مختلفي براي توليدات پراکنده بکار رفته است، ولي تعريف جامع و بدون محدوديت آن، عبارت است از “منبع انرژي الکتريکي که مستقيما به شبکه توزيع و يا سمت مصرف کننده وصل مي گردد“.
مقادير نامي اين توليدات متفاوت است، ولي معمولا ظرفيت توليد آن ها از چند کيلووات تا حدود ١٠ مگاوات مي باشد. اين واحدها در پست ها و در فيدرهاي توزيع، در نزديکي بارها قرار مي گيرند.
مولدهاي توليد پراکنده، صرف نظر از نحوه توليد توان آن ها، نسبتا کوچک بوده و ظرفيت آن ها معمولا کوچکتر از MW ٣٠٠ مي باشد و مستقيما به شبکه توزيع وصل مي شوند.
IEEE: توليد برق توسط وسايلي را که به اندازه کافي از نيروگاه هاي مرکزي کوچکتر بوده و قابل نصب در محل مصرف هستند را به عنوان توليد پراکنده معرفي کرده است.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه تولید پراکنده | با حجم 2 مگابایت 

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

جزوه تولید پراکنده
4 (80%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

2
دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
1 نظرها
1 پاسخ ها
0 فالورها
 
پر امتیازترین
پر بحث ترین
2 نویسندگان نظرات
مهندس سیاه تیرینواب کاظمی جدیدترین نویسنده ها
  اطلاع رسانی با ایمیل  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
نواب کاظمی
کاربر
نواب کاظمی

سلام بسیار مفید بود
علاقه مندم شماره تماس شما را داشته باشم اگر ممکن است به من پیام بدهید
09166172464