جزوه ترانسفورماتور

جزوه ترانسفورماتور

ترانسفورماتورها همواره یکی از عناصر مهم سیستم های قدرت بوده و همیشه دارای چالش هایی نیز بوده اند، یکی از مهم ترین این چالش ها؛ تولید داخلی ترانس می باشد که متاسفانه هنوز نتوانسته ایم ترانس محلی کشورمان را به مرحله تولید داخلی برسانیم.

اگر تاکنون نتوانسته ایم ترانس بسازیم پس برند ایران ترانسفو چیست؟

شرکت ایران ترانسفو یکی از معدود شرکت های خوش نام در زمینه مونتاژ ترانس می باشد که تحت لیسانس شرکت آلمانی زیمنس اقدام به ساخت ترانس های از پیش طراحی شده می نماید و اگر بخواهد یک ترانس جدید بسازد مجددا باید درخواست قرارداد جدیدی برای شرکت زیمنس ارسال نماید تا شرکت آلمانی طرح های ساخت ترانس مذکور را برای این شرکت ایرانی ارسال نماید.

در ادامه بخوانید  ترانسفورماتور چیست؟

چرا ما نمی توانیم در داخل ترانس طراحی نماییم؟

می توانیم و خوشبختانه در این زمینه هم موفقیت های خوبی داشته ایم اما درنظر داشته باشید که این پروسه زمان بر هست.

چرا ما در سایر کشورها حضور پررنگ نداریم؟

ترانس های شرکت ایران ترانسفو برای کشورهای همسایه ارسال می شود و البته این کشورها به دلیل اینکه که این ترانس ها تحت لیسانس شرکت زیمنس هستند اقدام به خرید از ایران ترانسفو می کند پس احتمالا متوجه شده اید وقتی ما ترانس ساخت ایران را داشته باشیم در ابتدا پیدا کردن مشتری سخت خواهد بود چرا که باید تاییدیه های بین اللملی را داشته باشیم که خود این موضوع بحث بسیار پیچیده ای می باشد و وقتی در کنار تحریم قرار بگیرد اوضاع سخت تر هم خواهد شد.

در ادامه برای شما جزوه ترانسفورماتور را قرار داده ایم، این جزوه حاوی 82 صفحه بوده و کاملا دست نویس می باشد، کیفیت PDF مورد نظر خوب ارزیابی می شود ولی دست خط نویسنده محترم می توانست کمی بهتر شود به هرحال از ایشان کمال تشکر را داریم و برایشان آرزوی موفقیت داریم.

 

1415866183_Internet_Download_Manager     دانلود مستقیم جزوه ترانسفورماتور | با حجم 28 مگابایت

1415866190_698841-icon-114-lock-128     پسورد : www.poweren.ir

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments