جزوه آموزش زبان STL

جزوه آموزش زبان STL

برای یادگیری Programmable Logic Controller) PLC – کنترل‌گر منطقی برنامه‌پذیر) شما باید زبان مدنظرتان را در ابتدا انتخاب نمایید. خوشبختانه در این حوزه شاهد تنوع نیز هستیم.

پیشنهاد ویژه

به شما پیشنهاد می کنیم حتما از آموزش 0 تا 100 PLC (جامع ترین آموزش PLC زیمنس) دیدن نمایید.

آموزش صفر تا صد PLC

پس از بررسی هایی که در PLC چیست باهم داشتیم به این نتیجه رسیدم که انتخاب زبان برنامه نویسی LAD (نردبانی) می تواند انتخاب هوشمندانه‌ای باشد، بااین وجود هستند کسانی که تمایل دارند از دیگر زبان های برنامه نویسی استفاده نمایند.

در ادامه بخوانید  آموزش PLC زیمنس

یکی از زبان های برنامه نویسی در پی ال سی، زبان Statement List) STL) یا زبان نوشتاری می باشد.

زبان STL

در این زبان برنامه نویسی تمام درخواست های شما باید عینا شبیه متون معمولی نوشته شود، در مقایسه ذاتی زبان های برنامه نویسی، نمی توان زبانی را برتر دانست، با این حال یکی از شاخص های زبان خوب، فراگیر بودن آن توسط شرکت ها و البته آموزش های موجود می باشد که همانطور که پیش‌تر بررسی گردید در این میان زبان لدر جایگاه مناسب تری دارد.

آموزش زبان STL

در جزوه آموزش زبان STL مهندس فتح الله نظریان شما در 457 صفحه با موارد بسیار خوبی در این زمینه آشنا خواهید شد که بدون شک همین جزوه می تواند پاسخگوی نیازتان و یا در بدترین حالت آغاز کننده مسیر یادگیری اس تی ال برای شما عزیزان باشد.

 

دانلود با لینک مستقیم جزوه آموزش زبان STL | با حجم 5 مگابایت

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام
تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn
اطلاع رسانی با ایمیل
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments