انجام پروژه متلب – برق

انجام پروژه متلب - برق

سرانجام پس از طی مراحل آزمایشی طرح “سفارش پروژه متلب” توانستیم به سطح خوبی از خدمات رسانی برسیم و بتوانیم به صورت رسمی از برگه “درخواست ثبت پروژه” رونمایی نماییم، در این برگه شما پروژه درخواستی خود را در زمینه متلب ثبت می نمایید تا پس از کوتاه ترین زمان ممکن کارشناس پروژه متلب PowerEn با شما تماس حاصل نماید.

دقت داشته باشید که ما تنها مجری انجام پروژه های برق(قدرت، الکترونیک، کنترل، مخابرات و …) هستیم و در صورتی که پروژه متلب شما خارج از محدوده گرایش برق می باشد از انجام آن معذوریم.

فرآیند ثبت پروژه

تنها کافیست به صفحه ویژه انجام پروژه برق رجوع نمایید که در زیر قابل دسترسی می باشد؛

 

ثبت درخواست پروژه

 

سپس اقدام به تکمیل فیلد(فرم)های درخواست شده نمایید، در مرحله ی بعد پس از ساعاتی از سوی راهنمای وب سایت(جهت اطمینان از درخواست شما) با شما تماس گرفته و در مورد کارشناس ویژه ای که تنها برای پروژه شما درنظر گرفته ایم توضیحاتی خواهد داد.

در اقدام بعدی، کارشناس مختص به شما جهت دریافت اطلاعات کلی، تخصصی و همچنین انجام فرآیند قیمت گذاری با شما تماس خواهد گرفت.

و در نهایت شما کافیست از زندگی خود لذت برده و تا زمان آماده شدن پروژه به همراه 3 روز پشتیبانی کاملا رایگان صبر نمایید.

در ادامه بخوانید  آموزش سیمولینک متلب

کیفیت تنها دغدغه تیم پروژه PowerEn می باشد و مطمئن باشید پروژه شما برای ما یک پروژه ویژه بوده و در بالاترین کیفیت ممکن به همراه تمام مستندات لازم به شما تحویل داده خواهد شد.

 

راستي! براي دريافت مطالب جديد در کانال تلگرام PowerEn عضو شويد.

تلگرام

 

انجام پروژه متلب – برق
5 (100%) 1 vote
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص شار محورها هست - عاشق کار با نرم افزار مکسول هستم - به زودی ایده خودم رو که نیروگاه خانگی هست راه اندازی می کنم و تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر