انجام پروژه متلب – برق

انجام پروژه متلب - برق

سرانجام پس از طی مراحل آزمایشی طرح “سفارش پروژه متلب” توانستیم به سطح خوبی از خدمات رسانی برسیم و بتوانیم به صورت رسمی از برگه “درخواست ثبت پروژه” رونمایی نماییم، در این برگه شما پروژه درخواستی خود را در زمینه متلب ثبت می نمایید تا پس از کوتاه ترین زمان ممکن کارشناس پروژه متلب PowerEn با شما تماس حاصل نماید.

دقت داشته باشید که ما تنها مجری انجام پروژه های برق(قدرت، الکترونیک، کنترل، مخابرات و …) هستیم و در صورتی که پروژه متلب شما خارج از محدوده گرایش برق می باشد از انجام آن معذوریم.

فرآیند ثبت پروژه

تنها کافیست به صفحه ویژه انجام پروژه برق رجوع نمایید که در زیر قابل دسترسی می باشد؛

 

ثبت درخواست پروژه

 

سپس اقدام به تکمیل فیلد(فرم)های درخواست شده نمایید، در مرحله ی بعد پس از ساعاتی از سوی راهنمای وب سایت(جهت اطمینان از درخواست شما) با شما تماس گرفته و در مورد کارشناس ویژه ای که تنها برای پروژه شما درنظر گرفته ایم توضیحاتی خواهد داد.

در اقدام بعدی، کارشناس مختص به شما جهت دریافت اطلاعات کلی، تخصصی و همچنین انجام فرآیند قیمت گذاری با شما تماس خواهد گرفت.

و در نهایت شما کافیست از زندگی خود لذت برده و تا زمان آماده شدن پروژه به همراه 3 روز پشتیبانی کاملا رایگان صبر نمایید.

در ادامه بخوانید  آموزش سیمولینک متلب

کیفیت تنها دغدغه تیم پروژه PowerEn می باشد و مطمئن باشید پروژه شما برای ما یک پروژه ویژه بوده و در بالاترین کیفیت ممکن به همراه تمام مستندات لازم به شما تحویل داده خواهد شد.

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام PowerEn عضو شوید.

تلگرام

 

تیم تولید محتوا
ما در تیم تولید محتوای PowerEn، سخت در تلاش هستیم تا بهترین مقالات و کتب آموزشی در زمینه مهندسی برق را برای شما فراهم نماییم، امیدواریم بتوانیم هرچند کوچک به شما کمکی کرده باشیم، سرپرست تیم سام هنرور.
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
  اطلاع رسانی با ایمیل  
اطلاع از
نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر