آموزش PLC زیمنس

آموزش PLC زیمنس

اگر شما به دنبال تخصص در حوزه PLC هستید ما به شما دوره 0 تا 100 آموزش PLC زیمنس را پیشنهاد می کنیم. همه‌ی مهندسین در ابتدای یادگیری با سوالات بنیادی زیر برخورد می کنند،

سوالاتی مانند؛

چرا باید PLC یاد بگیریم؟

در میان انبوه شرکت های سازنده PLC، کدام را انتخاب کنم و چرا؟

زبان های زیادی برای برنامه نویسی PLC است، مرجع ترین و البته کاربردی ترین آنها کدام است؟

با انتخاب کدام مدل از PLC می توانم سایر PLCها را با سادگی بیشتری یاد بگیرم؟

پراستفاده ترین PLC در ایران کدام برند و مدل است؟

برای مهاجرت به اروپا و آمریکا کدام مدل از PLC را باید کار کنم؟

بدون داشتن سخت افزار PLC می توانم در آن متخصص شوم؟

برای متخصص شدن باید هزینه‌های سرسام آور سخت افزاری را متقبل شوم؟ کما اینکه هر روز سخت افزار جدید معرفی می شود.

اینکه تخصص در PLC در گرو 90% برنامه نویسی حرفه ای و تنها 10% دانش سخت افزاریست حقیقت دارد؟

و

ما به تمام سوالات بالا و بسیاری دیگر از سوالات با دقت و دید حرفه ای پاسخ داده ایم، به هیچ عنوان نگران وجود علامت سوالی در ذهنتان نباشید چرا که دوره تخصصی آموزش PLC پاور ای ان مانند تمام دوره‌های قبلی در بالاترین کیفیت ممکن تهیه شده است، آموزشی که پایان ندارد و دغدغه‌ی آن آموزش دادن بی پایان است.

البته برخی از مهندسین عزیز تنها سوال ندارند بلکه دغدغه نیز دارند،

برخی از این دغدغه ها؛

به دنبال آموزش یکجا هستم نه دورهای مجزا مانند؛ مقدماتی، متوسطه، پیشرفته، شبکه، سخت افزار، پیکربندی، صنعتی و

مدرسی را می خواهم که همواره به روز باشد، از اصطلاحات روز دنیا، دانش لب مرز، تکنولوژی های جدید PLC، محصولات تکاملی PLC و … به خوبی آگاه باشد و درنهایت در کنارم باشد.

یکی از مشکلات من هزینه های بالای آموزش های PLC هست، من دنبال یک دوره کامل هستم که با نیاز روز به صورت پیوسته تکمیل شود و از طرفی تنها یکبار و البته منطقی هزینه کنم.

PLC برای من انجام پروژه های خاص و البته ساختار یافته است موردی که به ندرت از یک مدرس کهن سال بر می آید، مدرس برای من باید جوان و مبتکر باشد.

هدف من صرفا یادگیری نیست بلکه می خواهم از این فرصت استفاده کنم و در شرکت ها استخدام شوم.

به دنبال دوره ای هستم که اگر از کیفیت آن ناراضی بودم بتوانم پول پرداختی ام بازگردانم.

به دنبال آموزشی هستم که در کنار یادگیری  PLC نحوه کار و طراحی HMI را هم فراگیرم.

هدف من یادگیری PLC از پایه و درنهایت کار با جدیدترین PLCهای دنیاست، و تمام این فرآیند را در یک پک آموزشی می خواهم.

و

هدف ما از این دوره

ما به شما اطمینان خاطر می دهیم که تمام دغدغه های شما را با پاسخ مثبت، برآورده ساخته ایم. علت ورود PowerEn به مقوله‌ی آموزش تخصصی صفر تا صد PLC، کیفیت پایین و البته دست چندمی آموزش های موجود در کشورمان می باشد که مطمئنا با دیدن این دوره نظر مثبت شما از همه لحاظ جلب خواهد شد.

رقابت در PLC

خوشبختانه برعکس کارهای تجربی، تخصص و مطرح شدن در PLC برای جوانان و مهندسین جوان بسیار ساده تر از افراد کهنه و با تجربه است! چرا که اکثر توانایی در این حوزه به برنامه نویسی ختم می شود موردی که برای افراد کهن سال به هیچ وجه جالب نمی باشد (البته هستند کسانی که همواره خود را به روز نگه می دارند و از یادگیری دریغ نمی کنند تا بتوانند در مسیر رشد شخصی ثابت قدم و استوار ادامه دهند). به همین دلیل یادگیری و در کنار آن حرفه ای شدن برای شما مهندسین قاعدتا گزینه ساده تری خواهد بود.

فرصت های جوانان

با توجه به نیاز شدید کشورمان در مسیر توسعه صنعتی، حضور PLCها به شدت افزایش یافته و بعضا نیازهای جدید صنعتی راهکارهای جدید نیز می طلبد که در نهایت به برنامه نویسی سطح بالا خواهد انجامید، رسیدن به این نقطه برای شما که جوان تر هستید کاری به مراتب ساده تر نسبت به کسانیست که با توجه به سنشان دغدغه های بیشتری را باید مدیریت نمایند.

بازار کار PLC

بازار PLC تنها در ایران محبوب نیست بلکه در اروپا و آمریکا نیز به شدت نیروی متخصص مورد نیاز است (ردپای این نیاز را به راحتی در آگهی های استخدامی خارجی زبان می توان مشاهده کرد) پس اگر هدف شما مهاجرت است یکی از کم ریسک ترین تخصص ها و البته پرکاربردی ترین آنها، تخصص PLC است.

مدل مورد استفاده در آموزش

PLC موردنظر در این دوره در ابتدا مدل S7-300 شرکت زیمنس می باشد و دلیل انتخاب آن؛ مادر بودن این PLC، سادگی یادگیری تمام PLCهای دیگر شرکت ها پس از آن، رنج کاربردی فراوان (صنعتی کوچک، متوسط، بزرگ، کارخانه ها و حتی صنایع حساس نظیر هسته ای)، توسعه پذیر بودن، تعداد i/o های زیاد، CPUهای نسل جدید، مرجع بودن نسبت به سایر PLC های شرکت زیمنس و … می باشد. پس از اتمام این PLC، نسل های دیگر PLCهای شرکت زیمنس (علت انتخاب این برند نیز با توضیحات کامل ارائه شده است) نیز آموزش داده خواهند شد.

نرم افزار دوره آموزش PLC

آموزش پی ال سی زیمنس با آخرین ورژن نرم افزار سِمَتیک ضبط شده است و در طول دوره در صورتی که نسخه بعدی منتشر شود ادامه کار با نسخه جدید ضبط خواهد شد، و با توجه به اینکه وب سایت PowerEn به صورت مستمر نسخه های جدید نرم افزار Simatic را با کرک پایدار جهت دانلود رایگان قرار می دهد؛ نگران قدیمی بودن نرم افزار در طی دوره آموزشی نباشید.

در ادامه بخوانید  دانلود نرم افزار سیماتیک منیجر - Siemens SIMATIC STEP 7 Pro 2017 v5.6

روند کلی دوره آموزشی

همانگونه که مطلع هستید PLC زیمنس با توجه به کاربرد آن بسیار گسترده می باشد و جهت فراگیری آن به صورت کامل، باید مداوم و مستمر برای آن آموزش تهیه شود تا بتوان به صورت حرفه ای از آن استفاده نمود؛ به همین دلیل ما نیز تصمیم گرفتیم تا جای ممکن برای آن آموزش تهیه کنیم تا مهندسین محترم به صورت جامع آن را فرا گیرند به همین دلیل پروژه آموزش پی ال سی Siemens یک پروژه باز بوده و همچنان ادامه خواهد داشت.

(تاکنون 1 فصل برای این آموزش تولید شده است و فصل دوم نیز به زودی آماده خواهد شد).

آپدیت های دوره

توجه داشته باشید در صورت خرید در هر مرحله ای از آموزش قسمت های بعدی به صورت رایگان برای شما ارسال خواهند شد.

هرچه تعداد قسمت های آموزش بیشتر شود مسلما قیمت نهایی نیز مقداری افزایش خواهد یافت پس در نظر داشته باشید هر چه زودتر اقدام به خرید نمایید باعث خواهد شد در هزینه های خود صرفه جویی کنید و قسمت های بعدی را به صورت رایگان به محض انتشار دریافت نمایید.

ویدیوها و پروژه های دوره

کیفیت ویدیوهای ضبط شده آموزش PLC زیمنس همگی با کیفیت فول اچ دی (Full HD – 1080p) می باشند که بالاترین کیفیت تصویر را به شما ارئه می دهد، در زیر، توضیحات هر قسمت با توجه به محتوای آموزشی گنجانده شده در آن نوشته شده است که می توانید مراحل آموزش را به راحتی متوجه شوید. در نظر داشته باشید در هر قسمت نیز فایل پروژه مربوطه قرارداده شده است تا بتوانید پروژه خود را پس از انجام، از لحاظ کیفی با پروژه مدرس مقایسه نمایید.

 

استفاده از تکنولوژی PenPaper

نحوه تهیه دوره

خرید این محصول به دو صورت ممکن می باشد؛ 1. خرید آنلاین و دانلود ویدیوها (حجم فصل یک، 2.8 گیگابایت می باشد (فایل دانلودی از نوع اینترنت داخلی می باشد به همین دلیل هزینه حجم مصرف شده از شما نیم بها محاسبه می گردد). – میزان ساعت آموزش: بیش از 16 ساعت آموزش ویدیویی) 2. خرید پستی؛ در این حالت ویدیو ها به آدرس شما با پست پیشتاز ارسال خواهند شد و تفاوت آن تنها هزینه پستی می باشد که به قیمت نهایی اضافه می گردد (در این حالت نیز گزینه دانلود آنلاین وجود دارد).

 

فصل اول آموزش PLC زیمنس

(1398/02/23)

توضیحات پارت 1-3

توضیحات پارت 4-5

توضیحات پارت 6-7

توضیحات پارت 8-9

توضیحات پارت 10-11

توضیحات پارت 12-13

توضیحات پارت 14-15

توضیحات پارت 16

توضیحات پارت 17 - PLC
دانلود توضیحات فصل اول آموزش – PDF

 

میزان ساعت آموزش PLC زیمنس

 

ویژگی های این محصول

 

گارانتی محصول

این محصول به مدت 7 روز ضمانت برگشت وجه پرداختی در صورت عدم رضایت شما را دارد، بدین معنا که اگر شما در طی این مدت از مطالب ارائه شده رضایت نداشتید مبلغ پرداختی به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد.

متن رسمی قرارداد گارانتی محصول

قرارداد ضمانت محصول

 

 

 

خرید آنلاین (پرداخت و دانلود آنی)

۸۹ هزار تومان – خرید

 

خرید پستی

خرید-پستی-پی ال سی

 

 

 

 

آموزش جامع PLC زیمنس - دوره صفر تا صد
۸۹ هزار تومان -
پرداخت و
دانلود آنی
( ۸۹ + ۷ ) هزار تومان - پستی
دارای گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه
مهندس سیاه تیری
گرایش مورد علاقه ام ماشین های الکتریکی، بخصوص نوع دایرکت درایوها هست - عاشق کار با نرم افزارهای تخصصی هستم – هدفم انتقال تمام دانش تخصصی هست که در طی سال‌ها فعالیت به صورت پروژه محور (برای شرکت‌ها و افراد) کسب کردم. تموم موفقیت های داشته و نداشتم رو مدیون کسی هستم که بدون هیچ چشم داشتی کنارم موند. و واقعا خوشحال می شم بتونم کمکتون کنم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق-قدرت (ماشین های الکتریکی و الکترونیک قدرت) - دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی
همراه ما باشید در کانال تلگرام مهندسی برق کانال تلگرام PowerEn

32
دیدگاه بگذارید

avatar
انواع دیگر فایل
 
 
 
13 نظرها
19 پاسخ ها
1 فالورها
 
پر امتیازترین
پر بحث ترین
16 نویسندگان نظرات
سارا همتیکمالمیلادصادقمهندس سیاه تیری جدیدترین نویسنده ها
  اطلاع رسانی با ایمیل  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
کمال
کاربر
کمال

سلام
من در افغانستان هستم میخواهم این بسته را خریداری کنم لطفا رهنمایی کنید

سارا همتی
ویرایشگر

با سلام
از طریق ایمیل پاسخ داده شد

میلاد
کاربر
میلاد

سلام خسته نباشید. خواستم بدونم اموزش هایی که داده میشه، مدرس به صورت عملی توضیح میدن یا این که نه تئوریه فقط؟

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سارا همتی
ویرایشگر

سلام
در این دوره سخت افزار ابتدا در فصل اول و سپس در فصل های بعدی تماما به برنامه نویسی حرفه ای پرداخته می شود

صادق
کاربر
صادق

سلام .ویدیوها رو در گوشی میشه دید؟

سارا همتی
ویرایشگر

با سلام
خیر، اگر دستگاه شما از ویندوز پشتیبانی کند بله امکانش هست

صادق
کاربر
صادق

سلام . من جزوه و پکیج های plc و برق صنعتی مهندس ادیبی رو تهیه کردم روند آموزش خوب بود اما مثالهای عملی کمی تو آموزشهای ایشون هست و یه خورده پیچیده آموزش میدن. نحوه تدریس شما تو این فیلمها فکر کنم ساده و روان باشه چون نرم افزار سیماتیک مننجر رو همراه با آموزش از سایت شما دانلود و نصب کردم خیلی عالی بود بزودی آموزش شما رو میخرم.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سارا همتی
ویرایشگر

با سلام جناب
بله دقیقا به همین شکل هست و مطالب به صورت اصولی (رعایت ساختار بسیار مهم است و در اکثر آموزش ها داخلی رعایت نشده است) به همراه پروژه ها کاربردی آموزش داده می شود

وحید
کاربر
وحید

سلام ممنون بابت آموزش هاتون
سوالم اینه ک آیا این آموزش برای کسی که صفره صفره میتونه مفید باشه و کلا از ابتدایی ترین موضوعات شروع به آموزش میکنه یا خیر؟
و سوال دیگه اینکه من شنیدم که چون سخت افزار S300 جزو بهترین PLCهای موجود در بازار هست که برای صنایع بزرگ مثل پتروشیمی و سیمان استفاده میشه، یادگیری این مدل با توجه به امکانات بالا و CPU قدرتمند که داره برای شروع کار اصلا مفید نیست و باعث بوجود آمدن ترس از یادگیری همچین مبحث سنگینی برای ما پیش میاد. درسته آیا؟
تشکر

takvand
Member
takvand

سلام وقتتون بخیر
من میخواستم قبل از خرید اموزش نمونه ای کوتاه از اموزش رو ببینم.ایا امکانش هست؟

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سارا همتی
ویرایشگر

با سلام
تمام آموزش ها با گارانتی بدون قید و شرط 7 روزه هست یعنی شما اگر تا 7 روز از کیفیت راضی نبودید بدون پرسش سوال وجه پرداخت بازگشت داده میشه
به همین دلیل نیاز به دمو نیست

موفق باشید

هانیه فلاحی
کاربر
هانیه فلاحی

با سلام
ممنون از پکیج عالیتون
بسیار مفید بود
بی صبرانه منتظر فصل دوم آموزش هستیم
متشکر.

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
حسن داودی قلعه بالا
Member
حسن داودی قلعه بالا

سلام
بنده فایل رو خریدم (اینترنتی) ولی برای دانلود فقط بخش 1 دانلود میشه وبقیه لینکهاشونم برای دانلودنمیاد
ممنون از راهنمایی اگر لطف نمایید.

گرایش رشته تحصیلی
مکاترونیک
سارا همتی
ویرایشگر

با سلام
تنها یک فایل برای دانلود هست و اون هم فصل یک آموزش هست و فصل های بعدی به مرور زمان تولید خواهند شد.
اگر مشکل ویژه ای دارید از پشتیبانی فوری از طریق ایمیل PowerEn.info@gmail.com استفاده نمایید

حسین سلیمانی
کاربر
حسین سلیمانی

در خصوص پیشنهادات یک ایمیل لطف میفرمایید

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
سارا همتی
ویرایشگر

با سلام
خدمت شما
PowerEn.info@gmail.com

جواد
کاربر
جواد

سلام
من آموزش را تهیه کردم اما فایل پاورپوینت پسورد می خواد و پسورد داخل مجموعه نیست
لطفا راهنمایی کنید. ممنون

سارا همتی
ویرایشگر

با سلام
کافیه روی گزینه Read Only کلیک کنید و نیازی به وارد کردن پسورد نیست

مهدی
کاربر
مهدی

سلام مهندس فصل بعدی کی روی سایت قرار میگیره؟

علیرضا
کاربر
علیرضا

مهندس دست مریزاد، عالی بود، کاش زودتر آماده میشد، خیلی خوبه، ممنونم

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
مجتبی
کاربر
مجتبی

با سلام ، تشکر و خسته نباشید بابت تولید این مجموعه
میخواستم بدونم با توجه به قفل گذاری روی ویدیوها
چطور میتونم این ویدیوها رو روی تلفن همراهم با سیستم عامل اندروید مشاهده کنم

گرایش رشته تحصیلی
قدرت
تیم تولید محتوا
مدیریت

سلام
قرار بود شرکت آمریکایی برای ما نسخه اندروید را بزنه ولی به دلیل افزایش چندبرابر قیمت دلار و البته بلوکه شدن حساب شخصی پی پال رابط ما این موضوع متاسفانه بسته اعلام شده است.

نظرت در مورد یه همراه همیشگی چیه!؟

 

 برای شروع این همراهی کافیه ایمیلت رو ثبت کنی - همین

عالی بود حالا از سایت لذت ببر