مسیر کلی دوره: آشنایی کلی با اتوماسیون، پی‌ال‌سی S7-300، آموزش پیشرفته Simatic Manager، آموزش HMI با WinCC، آموزش پی‌ال‌سی S7-1200، آموزش تیا پورتال پیشرفته (TIA Portal)، آموزش Factory i/o، آموزش Automation Studio، آموزش برق صنعتی، آموزش نقشه‌خوانی تابلو برق، TMها، PID، درایو سری V20 و G زیمنس، انکودر، سروو و سروو موتور، موتور خطی، پی‌ال‌سی لوگو زیمنس، شبکه‌های صنعتی و …

سـوالات متـدوال

آشنایی کلی با اتوماسیون، پی‌ال‌سی S7-300، آموزش پیشرفته Simatic Manager، آموزش HMI با WinCC، آموزش پی‌ال‌سی S7-1200، آموزش تیا پورتال پیشرفته (TIA Portal)، آموزش Factory i/o، آموزش Automation Studio، آموزش برق صنعتی، آموزش نقشه‌خوانی تابلو برق، TMها، PID، درایو سری V20 و G زیمنس، انکودر، سروو و سروو موتور، موتور خطی، پی‌ال‌سی لوگو زیمنس، شبکه‌های صنعتی و …

خیر، تمام نرم‌افزارهای شرکت زیمنس مجهز به شبیه‌ساز می‌باشند و شما بدون نیاز به سخت‌افزارها می‌توانید با مدرس پیش بروید. کما اینکه تهیه سخت‌افزارها توجیه اقتصادی هم ندارد. این دوره حضوری نیست.

این دوره به صورت ۰ تا ۱۰۰ می‌باشد و نیازی به هیچ پیش‌نیازی نیست. مواردی هم که ممکن است در طول دوره موردنیاز باشد مدرس آموزش می‌دهد.

دوره آموزش جامع PLC زیمنس به‌صورت کاملا مجازی می‌باشد و پس از شرکت در دوره فایل‌های ویدئویی به همراه پروژه‌های انجام شده و … تقدیم شما خواهد شد.

PLC انتخابی برای شروع کار مدل S7-300 می‌باشد که بیشترین سهم از بازار ایران و جهان را در اختیار دارد. فصل‌های بعدی نیز با مدل ۱۲۰۰ کار خواهند شد.

بله این دوره ادامه دارد و فصل‌های بعدی با کد تخفیف VIP که عمدتا بین ۸۵ تا ۹۰ درصد تخفیف می‌باشد برای شرکت‌کنندگان دوره ارسال می‌شوند.

بله، خوشبختانه تاکنون ۴ شرکت‌کننده در این دوره توانسته‌اند به واسطه دانش کسب شده به کشورهای آلمان و هلند مهاجرت نمایند.

این دوره با این دید که شما درنهایت بتوانید وارد بازار کار شوید تهیه شده است و تاکنون افراد بسیاری توانسته‌اند وارد بازار اتوماسیون صنعتی شوند.

این دوره بروی؛ ویندوز، مک، آیفون و اندروید قابل پخش بوده و تنها باید یکبار دانلود شود.

این دوره بروی ۲ دستگاه اکتیو می‌شود.

دانلود آنی

برای دانلود، لطفا ایمیل خود را وارد نمایید